bugün

istah açma amaçlı içirilen ilaç. uykuda getiren ve bir kaşıgıyla bana ondört saat uyuma etkisi yapmıs iykkkk tadında ilaç.
(bkz: antihistaminik)
prospektüsünde bir çok yan etkisi olmasına rağmen uyku getirmesi ve iştah açması hariç hiçbir yanetkisi bulumayan alerji ilacı.
bir kaşığı, koca bir insanı kış uykusuna yatırmaya yeter. köpek gibi acıktırır, öküz gibi yemek yedirir.
doktorlar tarafından iştah açıcı olarak verilen yan etisi ise uyku olan ilaçtır ama bana sorarsanız asıl amacı uyku yapmaktır yan etkisi de iştah açmasıdır. deli gibi uyutur.
çocukken annemin kaşık kaşık içirdiği nostaljik şurup.tadı çok güzel olduğu için tüm şişeyi kafama dikesim gelirdi.
Not: içildikten 5 saat sonra uyku yapar.
benim gibi kilo alamayan bahtsız insanların kilo almak için son çaresi olan ilaç.
uyku ilacı. halbuki antihistaminiğin yan etkisi uyku olurdu.
bütün gün uyutup kaşıntıyla uyandırıyor. ne anladık ?
hayvan gibi iştah açıp öküz gibi uyutan şuruptur. mucizevi bir şekilde belki 3 günlük yiyeceğim yemeği şahsıma 1 gün içinde yedirmiş ve buna tanık olarak magrul un "oha ne biçim bişeymiş o insan gibi ye yeaaa" tepkisine maruz bırakmış ilaçtır kendileri. haa gelelim uyku sıkıntısına. şimdi kilo almak isteyen insanların öğle saatinde yani 1 gibi 3-4 kaşık içip akşamına hayvan gibi yemeniz sizin yararınızadır çünkü çalışan biri için uyku gerçekten büyük sıkıntı. (klavyeye başımı koyarak 10-15 saniye iç geçirmişliğim vardır) sabah kalktığınızda hayvan gibi uykunuz olacak ve hayvan gibi acıkmış olacaksınız. haydi hayırlı işler, sağlıklı kilolar, baldırlar, bacaklar, basenler *.
iştah açsın diye beklerkene, gün boyu esnemeye sebep olan ilaçtır.
uyuyamamaya birebirdir.
iştah açıcı olarak yeni başladığım ilaç. bakalım nasıl etki gösterecek.
Enteresan bir ilaçtır. Şöyle ki yazacaklarım doktor Olduğum anlamına gelmez, doktorunuza danışmadan ilaç almayın(ben öyle aldım ama siz almayın). Yapi Gereği stresli bir insanım, bazen içimde nedensiz Kaygı oluyor. Depresyonda falan da Değilim, özellikle bahar aylarında çabuk heyecanlanırım. Iştahsızlık Yaşarım yediğimi kusarım falan. Ondan sonra bu ilaca başladım eczacı Metin abimin tavsiyesiyle. Genelde şuruplara karşı bir duruşum vardır. Bu ne len millet gram gram hap yutuyor bu Kaygı problemi için bu mu kurtaracak seni dedim. Bi kapak içtim ki yaklaşık 30 dk sonra beynime bir Çekiç darbesi indi. Kaygı stres kaybolmasa da vücuduma etki etmemeye başladı. O iştahsız ben Duvarları kemirecek hale geldim. Yemek yedikçe Kaygıyı da stresi de unuttum. Aslında mantıklı tek özelliği iştah açmak ve sersemletmek. Ama hoş bir sersemlik tabi ki öyle sarhoş edici değil. Kafam bozulduğunda streslendiğimde hemen içerim, ha öyle ağır bi modda Değilim belki ondan etkili oluyor. Ama artık hayat arkadaşım bu benim.
güncel Önemli Başlıklar