bugün

yazarların sinirlerini bozan insan hal ve davranışlarını üzerinde toplamış tiplerdir.

Bilgisi olmayan adamın ansiklopedi gibi fikri olması.
kavgacılığı, saygısızlığı övünülecek birşey gibi anlatan insan tipi.
Hiç ilgisi olmadığı halde başkasının hayatına parmak sokan insan tipi.
ağzındaki sigarayı henüz elinden yeni bırakmış olup toplu taşıma aracına binen dengesizlerdir.
--spoiler--
Mesaj atılır:
-Hoca EBG dersinin vize notlarını açıklamış!
+Aaa, hadi ya. Dur bakayım.
+Baktım.Sen kaç almışsın?
-85 almışım.
+iyimiş.
(der ama kaç aldığını söylemez...)
-Sen de iyi aldın heralde.
+Evet iyi ya.
(hala hırtlığa devam...)
-Kaç aldın LAN!
+50 almışım yaa.
(kesin 48 falan almıştır, yuvarlıyordur bu dangoz...)
-Hımmm...Fena değil.Hadi KiB.

Bu hikayedeki sinir bozanı bulun.
--spoiler--
-yanlış bildiği şeyi ısrarla savunan,
-hiç yaşamadığınız bir olayı yaşadığınıza sizi ikna etmeye çalışan,
-ağzını yamultup taklidinizi yapan,
-önüne gelenle alay edip aşağılayan,
-herkese bir kulp bulan,
-sürekli birilerinin sözünü kesen,
-durmadan ''ben'' diye başlayan cümleler kuran,
-çok konuşan,
-zırvalayan,
-''türk kızı'' tabirini hakaretmiş gibi kullanan,
-ırkçı,
-hoşgörüsüz,
-riyakar,
-siz önemli bir şey anlatırken sizin dışınızdaki her şeyle ilgilenen,
-her yerde ''ben çok dobra bi insanım'' diyen,
-çocuğunu, eşini döven,
-birlikte olduğu kişiyi aldatıp birlikteliğini çaktırmadan devam ettiren,
insan tipidir.
dinlemeyi bilmeyen insan tipi.
birşey anlatırsınız sözünü keser, aklına gelen başka birşey hakkında konuşmaya başlar veya siz birşeyler anlatırken başka şeylerle uğraşır falan.
siz de birden değersiz hissedersiniz, anlatma hevesiniz kaçar falan.
böylelerine şöyle gerinip gerinip bir tane çarpmak lazım ama, neyse.
sadece kendilerini düşünen insanlar bu kategoride ilk ona girer.
kendini öven tipler, sinir bozuculara örnektir.
kesinlikle dengesiz insan tipidir. bi gun oyle bi gun boyle. bi gun sizden iyisi yoktur, bi gun gelir nankorlugunu size lanse ettirmeye calisir. ertesi gun hicbir sey yokmus gibi davranir. kisacasi uzak durulmasi gereken insanlardir.
Kendini beğenmiş (bkz: Hülya Avşar)
Kaprisli (bkz: Bülent Ersoy)
Apaçi (bkz: ismail YK)
Duygu sömürücüsü (bkz: Mahsun Kırmızıgül)
Ukala (bkz: Acun Ilıcalı)
sevgi pıtırcığı olan buldumcuk kız . her anını yedğini içtiğini hatta yatak odasındaki biblolara kadar intagram uygulamasıyla paylaşan kızımızdır.
Aşırı komik bir espri yapmana rahmen yüz tipini bozmayıp suratına mal mal bakan insan tipidir.
söylemek istediğinizi değil de, anlamak istediğini anlayan ve dolayısıyla yanlış anlayan, bundan mütevellit size ayarsal cümleler hazırlayıp sunan, akabinde yaptığınız hiçbir açıklamanın yeterli olmadığı, kendi bilip yazdığı yolda ilerleyen kaprisli tiptir.
Başkalarının başarısızlığına kendi başarısından daha fazla takmış tipler. Birisine olumsuz birşey olsun keyiften yarılırlar.
yüzünün astarı olmayan insan tipi.
bir şeyin sizin için anlamını bilmeden, anımsadığına göre değerlendiren insan tipidir.
cahil ve yobazlardir.
aktroller'dir.
irkcilar'dir.
homofobikler'dir.
ve daha nicesi...

edit: irkci, homofobik, yobazlar ve aktrollere batmistir.
baskalarinin fikirlerini fikrin sahibinden daha cok savunanlar, hayat tecrubesi olmadigi halde her seyi bilirim kafasinda gezen ergenler, yanlisi goremeyip kendisine gostermeye calisanlari begenmeyen duz insanlar, cinsiyeti uzerinden diger cinsiyete sahip olanlardan farkli/ustun oldugunu zannedenler, takim tutar gibi parti tutan ve tum ulkenin kaderini etkilemekten keyif alan bencil insanlardir.
Babamdır net. Adam uyuyor fosur fosur manitası ve cici annem benim kafamı skiyor. Artı olarak riyakar ve bencil insan tipidir.
algısı kapalı insan tipi efendim..
herşeyi başbakanlık seviyesinde ciddiye alan biraz da galiba aklı kıt olanlardır..
yoksa ben insanlarl hiçbir sebep yokken sevebiliyor ve nefret edebiliyorum çok şükür..
kaşlarını çok çatıyorlar, ciltleri bozulur ayrıca..buna dikkat etsinler..
Kocasıyla tatile çıkıp sosyal medyayi fotograf manyağı yapan bütün arkadaslarimdir. nefret ediyorum evet nefret ediyorum hepsinden!
yüksek sesle gülen , konuşmak için konuşan ve gereksiz kalitesiz esprimsi haraketler yapan insanlar.
Sürekli karşısindaki insanda hata arayan tipler.

Yanlarında rahat salata bile yapamazsin domatesi doğrayış şekline bile karışır.
çayı getirirken tabağa döküp hiç bir şey olmamış gibi yerine oturan insan.