bugün 2440 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

sing yapmak

 1. 8 2
  facebook gençliginin yeni modası. Sing yapmayı size kısaca şöyle özetlemek istiyorum;

  bir kişinin vücudunun herhangi bir yerine, misalen; avuç içine, koluna, parmagına, omzuna hatta ve hatta gögsüne ve bazen, bir kagıt parcasına veya bir duvara bir kişinin adını yazıp, onun fotoğrafını çekip facebook'ta arkadaslarıyla paylaşmasıdır. Bunun da bokunu çıkardılar. Tabi ki ahlak seviyesini diplere düşürdüler. Allahım türk gencine akıl fikir ver.****
  #12971106
 2. 1 -1
  facebook' ta çok yaygın olan, ne boka yaradığını hala çözemediğim eylem. Ayrıca Facebook' ta " durumlarımı beğenir misin : ) <3 " mesajından sonra en çok aldığım mesaj " sinq yapak mı : ) karşılıklı ; ) " mesajıdır.
  #12971294
 3. 1 -1
  signature yapmak olayının kısa adıdır.

  gençlik eğleniyor işte.
  #12971304
 4. 2 2
  götüne, göğsüne sırf arkadaş önerisi yaptığı için hiç tanımadığı bir erkeğin adını yazan, yurdumun kaşar kızlarının yeni eğlencesi. bunların sayfaları falan varmış facede. merak ettim bakayım dedim. ciddi ciddi, fake falan değil yanı açmış göğsünün arasına '' memet<3 '' yazmış. ilginç.
  #14892749
 5. 5 1
  şöyle bir diyaloğu beraberinde getirir;

  -aşkım bana sing yaparmısın?
  +tabi aşkım si*** yalarım.
  -?!
  #15126754