bugün

boş salonda en arkadan bilet alanları görürseniz, bu çiftimizin niyetini kolayca anlayabilirsiniz
public sex olayına her zaman karşıyım. bunların yasalarla düzenlenmesi gerekiyor. özel şeyler şahsi alanlarda yapılmalı. çek cumhuriyeti mi olum bura. yoksa sen de jakub musun. bi bitmediler veletler. ilişki ile ürüyorlar ki sürekli artmaktalar.
ne zaman sinemaya gitsem çerez film yerine baba bir film seçip kız yerine filmle sevişiyorum. beklentileri karşılamayan ben olunca bir trip bir trip.
bir heyecanı olduğunu düşünmediğim eylem. bana göre saçma. daha farklı şeyler olabilir ama sinema ne lan. git film izle.
Ne çok sinemada sevişen insan varmış burada bak sen. Yalanınızı sikim elizabeth nasırlıları sizi.
Peki beyler tüm bu yaptıklarınızdan kızların haberi var mı?
işin kötüsü bunları torunlarımız 50 yıl sonra okurken bize küfür edecek sinemada yapılır mı diye..
Ey torun ben hiçbir zaman sokaklarda yapmadım bu işi sende yapma.
sinemada film seyretmek kadar absürt olmayan aktivite.
ergenken yaptığımdır ahlaksızlıktır.17 yaşında çocuktan ne beklersin...

bir defasında manitalarımdan biriyle film seyrederken daha doğrusu manitam seyrederken abazan'lık işte aleti şişirdim ele ele vaziyetteydik bir anda eline verdim.
hiiiii ne buuu balık mı ?????

demişti muhahaha...

şimdi gülüyorum ama aslinda ayip ettim galiba,kizcagiz cok bozulmustu.

cahillikmi dersin çocuklukmu dersin.

edit:balik derken hamsi akliniza gelmesin palamut palamu ehem ühüm.
Rezilliktir, halka açık alanda yapılır mı be. Sırnaşsanız hadi neyse.
Eve gıdecek otele gıdecek yaşa gelmeyenler sevişmesin.
ne zaman biriyle sinemaya gitsem bileti yemeği cartı curtu en az 80 liram gidiyor. Bu açıdan mantıksız yani. Git bir otele birkaç saati mi geceliğimi artık neyse 60 lira. Mis gibi yatak, koltuk tv ne halt yiyorsan ye. illa public istiyorsan balkona çıkabilirsin.
yapılmaması tavsiye edilen ancak illa yapılacaksa en arka sıralarda yapılması gereken eylemdir. ortalarda yaparsanız arka sıralarda oturanlar üzerinize "konfeti" yağdırabilir gaza gelip..
Kalitesizlik akan eylemdir.
buddy'im ile üniversite hayatım boyunca yaptığım eylem.
buradaki yazarların birçoğu en az bir kez sinemada öpüşmüştür. hepimiz yaptık iğrenç diyip küçümsemenin alemi yok.
Evsiz ve parasız sivilceli ergen fantezisidir. Mutfak tezgahı duruken sinemada sevişmek en düzgün tabirle hıyarlıktır.
yok bir de film mi izleyecektik amk.
merak ettiğin teri teşrifatçının feneri ile görünce sona erendir.
Outdoor sekmesi şenlenecektir.
görsel

Farklı bir fantezi.
Her köşe başında güvenlik kamerası olmayan zamanlarda cok keyifli bir eylemdi... artık büyük sıkıntı, sonuçta umuma açık alanda cima etmek suç.
ayak fantezisi babında bomba bir anım olan aktivite. Güzel bir film yalan olmuştu tabii.
hadi bileti aldın, cima parası veriyor musun kardeşim? böyle iş olmaz.
Ergen işidir kapalı sinema değilse boş iş.
telefonla uğraşanlardan sonra en rahatsız olduğum çiftlerdir.
film zevkinizin içine ederler.
güncel Önemli Başlıklar