bugün

istanbul içini baz alırsak; esenler, bayrampaşa gibi varoş takımının takıldığı semtlerde 6 lira civarı. şişli, bakırköy, beşiktaş gibi semtlerde ise 10 liradan aşağı değildir. ben 17 lira olanı da gördüm.
Bunlar şirketlere göre değişir. en pahalısı cinebonus sinemalardır
bahçelievler'de de 6 lira. *
movieplex
cinebonus
spectrum

olan yerlerde fiyat 10 liranın altına inmez.
viyana'da 8 euro'dan başlayan fiyatlardır.
hafta içi daha ucuzdur.
öğrencilere indirim yapılmaktadır.
(bkz: zonguldak)
normal; haftaiçi 7tl haftasonu 9tl
3d; haftaiçi 10tl haftasonu 13tl
marmara forumda öğrenci 8 tl normal 10 tl öyle bir yere göre gayet uygun gnctrkcll kampanyaları da geçerli.
çerkezköyde üstüne para versen gidilmez salonlardır.
pahalıdır. 5 tl olsa yıkarlar.
maltepe carrefourda 12 tl.
ankara cepa da öğrenci 9.5 tl'dir. tam bilet ise 10.5 tl dir. aradaki büyük fark, göze batmaktadır.
3d filmlerin zaten pahalı olması yetmezmiş gibi bir de 3d gözlüğü için ekstra 2-3 lira para alan sinemalar var. 1 buçuk 2 saat için gözlük parası veriyorsun, üstelik bilet için normal filmlere göre fazla para vermiş olmana rağmen. nedir mantığı çözemedim.
kızılay büyülüfener'de öğrenci 11 lira, normal 13 lira, halk günü ise 9 liradır..
(bkz: indirimli günlere halk günü denmesi)
ümraniye cinebonus 13 tl.
başını alıp gidendir. olm sinema bayağa pahalı bişe oldu la giderim tiyatroya.
bursa zafer plaza'da 8 lira. sali gunu öğrenciye 7 lira.
Gelsenkirchen Apollon 10 Euro.
Fazla pahalı fakat Vodafone freezone ile Pazartesi Perşembe bi bilet fiyatına sinemaya 2 kişi girmek mümkündür. Sevgilisi olanlara ne mutlu.
cinemaximum istanbulda 17 18 tl. istanbul da en ucuz Sapphire avm de öğrenci 6 tl tam 8 tl dir.
Koltuk Seçimi
Cinetech Zafer Plaza - Bursa / SALON 4

Gösterim Şekli:
Bilet Fiyatları:
Tam: 10,00 TL Öğrenci: 9,00 TL

az buz değildir. bir de millet neden dvd den korsan izliyor derler. 5 kişilik bir aile haftada 1 filme gitse:
10x5=50
50x4=200
bu sadece bilet. varın siz hesaplayın gerisini.
(bkz: yaşasın dvd)
mersin cep 7.5 lira forumdan haberim yok ama muhtemelen 10 lira.
12tl cevahir avm.
Bahcelievler metroport 8
Esenler espri 12
aksaray Historia 14.
akasya avm imax kalitesi ve devasa sinema perdeleri ile 12,5 tl.
izmirde almış başını yürümüştür. ah nerde o genç turkcel kampanyasıyla iki kişi 7 tlye film izlediğimiz günler.
güncel Önemli Başlıklar