bugün

keskin yüz hatları ve delici bakışlarıyla antipatik gibi görünen fakat ciddi konuşulduğu takdirde sohbeti güzel olabilen uludağ üniversitesi eğitim fakültesi ingilizce hocalarındandır kendisi. ayrıca akıcı ve net bir konuşması vardır (türkçe, ingilizce) ve derslerinde arka sıralarda oturan erkekleri fena haşlar.
alınan duyumlara göre görevinden ayrılmış * hocadır. nedeni bilinmemektedir. çalıştığı dönemde takıldığı hocalar için
(bkz: ufuk özen)
(bkz: ebru şenyiğit)
an itibari ile maltepe üniversitesi yabancı diller bölümünde çalışmaktadır.
anlatılması zor olan eski bir uü eğitim fakültesi hocası. anlatılması zordur çünkü öğrencilerin bir kısmı tarafından şiddetle sevilirken bir kısmı tarafından da aynı oranda nefret edilir. kesinlikle ama kesinlikle birinci sınıfta öğrencilerin karşısına çıkarılmaması gereken bir hocadır. aksi halde üniversiteden soğuma sebebi olacaktır. hakkında bir çok haber dolanmaktadır fakültede. bunlardan en bilinenleri candan erçetin'in yeğeni olduğu ve de eker*'lerin gelini olduğudur. ikincisinin gerçek olmadığını biliyorum. birinci sınıf sonunda yaptığı final sınavında bir arkadaşımızın şu cevabı vermesine sebep olmuştur baskıcı hocamız:

s.e - süper güçlerin olsa ne yapardın ?
öğrenci - eğitim sistemini değiştirirdim !
sınıf - out of order

öyle bi' bakar ki size, neyi nasıl söyleyeceğinizi şaşırırsınız. yaz okulundaki samimiyetiyle gönül kazanmış hocadır. yolu açık olsun.
her yıl yeni gelen çömezlerce öğrenci sanılan hoca *. taş gibi olduğundan, kız öğrenciden çok erkek öğrenci hayranı vardı kendisinin. eker'lerin gelini olduğu düşünülerekten, çok kişinin arkasından '' bir yoğurtçu olamadık a.q'' isyanlarına yol açmışlığı vardır. gitmesine en çok o isyancılar üzülmş olsa gerek.