bugün

boktan bir iş. geçen kestim sakalları, kimse selam vermedi bana. hay bu tıraşı çıkaran insanın amına koyim ben.
elkasr Mirza gibi Adam sümbül ağaya dönerse olmaz tabii. altı ay aradan sonra sineği kaydırmış oldum ve aynı gün aşırı üşümekten cırcır oldum. ne alaka. bilmem psikolojik galiba.
2003 senesi itibariyle yapmayı bıraktığım olay.
Yolunmus tavuga donmekten farksizdir..
benimdir o. traş olunca bebek gibi oluyormuşum, öyle diyor herkes.
sadece reklamlarda güzeldir.
lise 2 yaz tatili dönemime dönmeme sebep olan durum. iğrenç bir insan olabiliyorum.
lanet bir tıraş şekli. bu yüzden üstten üstten alıyorum sakalı. fazla bastırmıyorum. en azından kökleri kalsında sakal olduğu belli olsun. siktiğimin tıraş işini kim soktu memlekete amk. böyle bir kanun mu var anlamıyorum her yerde tıraş istiyorlar.
sakalı kesince sanki insanların saygısı yok oluyor gibi. bir iki kere değil ne zaman kessem aynı olay. anlayamıyorum insanları.
yapıldığında 10 yaş gençleştiren.
bu sabah olduğum traştır.

peki seviyor muyum? sevmiyim sevmiyim vallaha sevmiyim.

karı kısmı beğeniyor ama bana nedense yolunmuş tavuk hissi veriyor. hele traştan sonraki kolonya etimi kemiğimden ayırıyor.
sıcak havalarda en cok tercih ettığım tıraş şeklı hem uzun sakal gıbı sıcak havalarda ter yapmıyr kaşıntı ve cılt tahrişini azaltıyor. tıraşdan sonra bir iki kez yıkadınız da bır ton acıp parlıyorsunuz. eğer kil maskenızle bır maske yapıp cıldınızı dınlendırirseniz içinizi ferahlatıyor .
en sevmediğimdir. Hele bir de iş için yapmak zorunda olunca iyice tiksiniyorum. işten ayrılma nedenlerimdendir kendileri. Evet, işten ayrılmayı göze alacak kadar sevmiyorum bu şeyi.
erkek adama en çok yakışandır. en azından ben öyle düşünüyorum.
bir üniversite öğrencisi olmama ve bir hafta sakal kesmeyince oduncu moda dönmeme karşın benimde sürekli yaptığım eylem.
rahat hisettiriyor yani memuriyetle işle falan alakası yok. gerçi birde çocuk falan zannediyorlar bazen, o sorun.
yıllardır yapmadığım traş şeklidir,

sakallarımla mutluyum lan ben.
Erkekte en sevdiğim traştır.
Sakalsız beyler eqlesin.
Ters traş olun ters.
en sevmediğim..
senede 1 kere jilet ya değer ya değmez yüzüme..
çünkü 50 yaşımda da aynı şekilde görünmek istiyorum..evet bu da bi itirafımsı oldu..
Benim tipe sakal yakışmadığından dolayı Her tıraş olduğumda yaptığım eylem. Parlıyorsun ne güzel.
Hiçbir zaman tam anlamıyla beceremediğim traş biçimidir. Bir şekilde mutlaka kalıyor. Beş bıçaklı kullanıyor buna rağmen iyi olmamasından kıllanıyorum.
kendimi romalı bir siyaset adamı gibi hissediyorum.

herkes sakallı, ışidci gibi. bu nedir amk!

roma senatörü gibi olmak istiyorsanız iyidir!
Mecburi olduğundan nefret edilendir.
iş için mecbur olduğum tıraş.
sevgilinin banyoda arkanızdan sarılıp oranızı buranızı öpmesine sebep oluyor. sürekli bir neandertalle yaşamak zorunda kalıp insan görünce seviniyor haliyle.
Erkekte sakal, bizde ki haylaytır gibidir. Yiğit olun kesin o sakalları.