bugün

nasıl özel mesajımız olduğunda özel mesaj butonunun rengi değişiyorsa silik entrymiz olduğunda da rengi değişmesi gereken butondur, ancak az önce silik entry olmamasına rağmen rengi değişmiş olan butondur. şaşırtmıştır. *
bi nevi utanc ve ya aglama duvari gibi bir $ey lan bu. ara sira bakip bakip uzuluyorum. "vay be bunlari ben mi yazmi$im?", "lan ne guzel kufur savurmu$um ahuhuhuh" $eklinde soylendigim bile oluyor.
hanimini hüppen dezigi banna.
sinsi,kurnaz gibi anlamlara gelen bir sözcük...
görünce istemsiz bir şekilde sağa sola bakıp "lan biri görmüş müdür? ayıplanmış mıyımdır? ne ayak?" diye paranoya yapmamı sağlayan uyarı.
moderatörün kafasına göre takılarak,girdiğiniz entrynizi açıklama yapmadan sildiği anda pencerenın sağ üst köşesinde renk değiştiren buton.
SILINMIS ENTRYLERIN BULUNDUGU DEPO..
yok. uçmuş. terk-i diyar. varolamamak. silineni özlemek. rafa kaldırmak vs.. vs..
alavere dalavere kim ala da kim vere? entryi burada yasaklasak da mı saklasak? yoksa yasaklamasak da mı saklasak?
yazarların gördüğü an itiabriyle gammaza sövmek suretiyle "l" harfini "k" harfiyle değiştirdiği kemlime, uyarı, hede hödö...
dikkati çekmeyen çekemeyen, varlıgı şaibeli olan sey.
silinmiş entryler adında yeni bir tabloya sahip olan hane.
(. Şuan için Silinmiş Entry'niz yok. sozluk formati'na uygun olmayan entry'ler silinir.)
bir uludag sozluk aparatı. hala ne olduğunu tam çözemedim.

yanında parantez içinde bir takım sayılar sürekli artıyor. bazen rengi değişiyor.
sağ taraftaki düğmedir. silik entry açısından rekorun kimde olduğunu doğrusu çok merak ediyorum. benim şu ana kadar ki silik entrylerimin sayısı 135'tir. geçen var mı doğrusu çok merak ediyorum.
Moderasyonu kesinlikle tebrik etmemi sağlayan hızda çalışan buton. Lakin yazara inceden ayarla karışık mesaj da vermeye çalışan bir butondur.

- Mal mal yazarsan, tavana vururum. Sen de anca silik bir yazar olarak, çaylaklığın 20 entrylik suyunu tadarsın. Hodri meydan !!!
+ Peki abi.
sözlükten kovulan yazarlara verilen sıfattır.
an itibariyle yazar sayısı 4082, silik yazar sayısı ise 4031dir. ilginçtir.
'silinmiş' değil de "silik" olmasında özel bir vurgu var sanki. silinmiş bir entry ya da yazardan biraz daha fazlasını ima eder, aba altından sopa gösterir gibi.
silik: yazarım güzel yazarım sen siliksin işte yazmana gerek yok dedirtircesine ekranın sağ tarafında duran ikonç.
sözlüğe girildiğinde parlamıyorsa eğer o gün işleriniz ters gider.
panty gibi başarı kaydedememiş sözlüğü kişisel emelleri için akraba sözlüğü yapan yazarları da ifade eder aynı zamanda.
renklenince çok sinir bozan buton.
(bkz: frustration)
mavi renge bürününce, en önce saldırılan kutu. ardından çaylaklık gelmesi ihtimali olduğundan, ilk günkü gibi beyaz, sakız gibi beyaz olması istenir.
4.206 kişi olmuşlar bile.
(bkz: oha dedirten istatistik değerleri)
moderatorlerin işene gelmeyen karsıt görüşlere karsı kullandığı silah, aynı zamanda saygısızlık bi örnek: "ben vermedim sen vermedin kim verdi" başlığının altına "aslında millet chp ye verdi.. anlayana... "sekilindeki entryi baslıkla uyumsuz gibi saçma bi mazaretle silindi gerci anlayana da yazılmış ama anlayamamış biricik zekasını sorguladığım insan.. bunuda sil..