bugün

çaylak olmaktan daha iyi bir durumdur. çaylaklıkta cezanı çekmek için bir kaç gün beklersin ve yazdıkların kimse tarafından görülmez. ama silik olunca başka bir üye adıyla giriş yapar ve tekrar üye olursun.
sozlukculer tarafindan literature kazandirilmis, hayli kulak tirmalayici, sozlukten cikarilmak yani silinmek anlaminda olan bilesik fiil. silinmek varken neden boyle bisi uydurulmustur merak konusudur.
(bkz: flu gibi)*
(bkz: anlatım bozukluğu)
yardımcı eylemlerin ***** gereksiz kullanılmasından dolayı olan anlatım bozukluğuna iyi bir örnektir. doğrusu için: (bkz: silinmek)
(bkz: öss nin zararları)
istemekle olmayandır. Silik olmak isterseniz, ancak onlar isterlerse olabilirsiniz. Onlar kim mi? Şu anda bütün yazılarımı tek tek silmeme sebeb olan öküzler grubu. Silik olmak için buradan kendilerine ana avrat küfür etmemin gerekli olduğunu bildirdiler. içimden ediyorum da ulan insafsızlar 3000 tane yazı var, silin toptan beni de uğraştırmayın ne lanet admalarmışsınız be!
(bkz: flu olmak)
verilen onca emeğin, zamanın bir çırpıda yok edilmesidir.
bu başlığa entry yazamamaktır.
son uçurulan yazarların arasında; nickinizin üzerindeki çiziğin olması.
yazdıklarımın benden ve moderatörlerden başka kimseye görünmemesi. ama bi gün editleyeceğim bu entry'i biliyorum. evet! evet!
edit: demiştim.
(bkz: uçurulmak)
buradaki bazi insanlar yuzunden mecbur birakilan hadise.
sözlükten gitmektir. yakın zamanda olacak inşallah.

edit: işte; o zaman geldi.
slik olanlar bu başlığa yazamamanın üzüntüsü içersindeler.
mesela bir entrye götünüz geçer adam şahlanmış entryde sizin aslında bilipte dillendiremediğiniz şeyleri öyle bir anlatmış ki entryi okurken adeta orgazm oluyorsunuz. hemen basıyorsunuz artı oyu ama tatmin olmuyorsunuz. yazarı merak edip hemen diğer entrylerine de bakmak istiyorsunuz. ama birde görüyorsunuz ki "silik". sizde oyle bir merak uyandırır ki anlatamam. adam yada kadın bildiğin tamda arzuladığız anda ortada yok. hayata lanet edersiniz. bir yandanda çok cool bir tarafı vardır silik olmanın. lan birisi benim entryim hakkında böyle yorum yapacaksa silik olayım ben ya...
hidayet olmaktır.
bütün trollerin olması gerektiği durum. (bkz: sözlükte hep aynı şeyleri okumaktan sıkıldık)
Sozlukteki en yuksek mertebe. entryler kaliyor sonucta.
sözlükte ayrı anlam taşıyan ama gerçek hayatta, herhangi bir ortamda sesi çıkmayan, konuşmayan, ne düşündüğü bile bilinmeyen kişinin içinde bulunduğu durum.
Pardon şurda bi silik uzatabilir misiniz?
insani üzer.
kaçınılmaz son.
Sozlugun sahaplari bizi silik yapmiyor yazar olarak kalmamizi istiyorlarmis sorduk mu bir daha yazdim bir daha silmezlerse sozlugu silkerim.
Başa gelendir. Bir sikik olmak değildir.
Dunden beri silik oldum olacagim diye diye beklemekten.. Unuttunuz sanirim sayin modlar.

Bir eylem, kacinilmaz son.