bugün

açık sözlü insanın lafıdır. ama çokta açık sözlü olmamakta fayda var her zaman. yoksa uygulamaya geçmek isteyen insan sayısı gayet fazladır.

edit: başlık bana kalmış. böyle bir başlığı bana bırakana teşekkürleri sunuyorum.*
kayseri - yozgat yöresine ait bir mani:

sik beni yar sik beni
bitirdi bu sik beni
sikim ağrıp durdu da
doktor dedi sik beni
(bkz: inci sözlük e transfer olması gereken yazarlar)
(bkz: durun troll gitmiş)
Penisin uzerindeki bene verilen ad. *
ingilizcesi daha tahrik edici olan emirimsi soz grubu.
(bkz: yanlış sözlükte başlık açmak)
(bkz: fuck me)
çoğulu vardır bir de; sikin beni. sakarlık vs. anlarında iyi oturur.
(bkz: abi beni sev)
bazı hatunlar tarafından kullanılan cümle. ama kabadır bence. sempatik değil çok sert lan.

not: erkeğim.
(bkz: bir aç kapat bakalım) *
ilişki sırasında kullanımı abartılı derecelere ulaştığında libido düşürür. çok kullanmayın tadında bırakın. kızlar ve * * *
ders sırasında kullanımı abartılı derecede huzur bozar. Hiç kullanmayın, kendinizi yatağa saklayın kızlar.
kalabalık ve resmi bir ortamda kulağınıza şu şekilde fısıldanıyorsa çok kışkırtıcı olabilir;

- hadi beni bir an önce götür burdan ve nerde istersen orada sik beni.
size inanılmaz ve itici gelebilir ama aynı zamanda sevgi dolu bir sözdür. bir kadının bir erkeğe bunu söylemesi çok zordur ama söyleyecek raddedeyse orada sevgi, tutku, güven, heyecan yani aşka dair ne varsa fazlasıyla mevcuttur.
erkek cinsel organında çıkan ben dir.

görsel * *
ellerim titreye titreye, kalbim duracakmış gibi, son nefesimi çekercesine, son yutkunuşumu yaparcasına.

"nasıl söyleyim bilmiyorum, tapıyorum sana hastayım"

şöyle süzdü beni, ayaklarımdan başladı usul usul, diz kapaklarıma doğru, yukarı doğru, göğsüme doğru
çıkarttı o mahven gözlerini, suratımda durdu, gözlerime çaktı gözlerini.
kaşları yay gibiydi yay
gözleri zümrüt elması gibi,
yanaklarına iki elma koymuşlar gibiydi,
dişleri pırlanta gibiydi, zakürt-ü sefa gibi
bir kılıç gibi gözlerimi kesiyordu küçümser gülüşüyle beni.

alnımdan akan terleri gördü, bir nefeslik kalan sigarından çekti derin bir nefes, üfürdü alnımdan dudağıma

"aşığım, çok aşığım sana, zinaya girer bundan sonra seninle oluşlarımız"

güldü, aldı o nasır tutmuş ellerimi bastırdı o göğsüne,

"izle dante gibi hayal ettiğin o cennetini, korkma hıncını alamamış bir katil gibi sık, parçala göğüslerimi..."
duraksadı...

"bu kadar mı senin aşkın,
çömel, yadırgayacak mısın bu sevdayı, afrodit ve erosa yakışır şekilde, ihmal etme vücudumda saklı kalmış çiçeği,
tepesine doğru çık, ısır dişinle o hınzır noktayı, dudakların hissetsin o iştah kabartıcı yerdeki yangını,
dökülsün şerbeti-i aleme benzer şehvet sularım, bulansın, ağzına, burnuna, dudaklarının kenarına,
içine çek kokusunu, saç suratıma doğru öc alır gibi, bula suratımı, açamayım göz kapaklarımı, hissedeyim ılık erkeklik tohumlarını, çekeyim bende kokusunu,
söndür içindeki o yedi cihanı yakacak cürümü"

düştük sırt üstü ikimizde yatağa, döndürdü suratını suratıma..

“ kalbimi çaldın çocuk, ölümüne vuruldum sana''

hadi.. durma sik beni.. sik de unutayım bütün acılarımı. sik ki içimden çıksın kaç yıldır kaçtığım ben. beni öyle sik ki bir daha maske takamayayım kendime. beni öyle acımadan sik ki hatırlayayım kadın olduğumu. erkekle kadının bir olduğunu. beni öyle gözümün yaşına bakmadan sik ki aksın kaç yıldır içime akan bütün gözyaşları. geçsin ağzımdaki yüreğimdeki tuzlu su tadı. beni öyle kendinden geçerek sik ki gömülsün mezarlarına bütün hortlaklarım korkularım düşüncelerim. geriye sadece kadın olmanın tadı kalsın..

tanım: bir kadından duyulabilecek en içten sevgi sözüdür. bir kadının bir adamı kalbine , hayatına , yatağına alması çok zordur. aldı diyelim sadece kıyafetlerinden değil endişelerinden, korkularından, öğretilmişliklerinden, dayatmalardan, klişelerden soyunması daha da zordur. bir kadından bunu duyuyorsanız bilin ki o yanınızda kendisi olabilmiştir ve sizi gerçekten çok seviyordur.

edit; kadın değilim ve sikilmek gibi bir niyetim yok:)
eşşek sikmiyorum cevabı verilebilicek bir durumdur.
sikin üstünde olan bendir.
Scarface filmindeki altyazıyı akla getirmiştir.

"Came on Tony Fuck me"
(Hadi Tony benimle kirli konuş)
okulda kasar kizlarin yanima gelip soyledigi soz. (bkz: tepkisiz kalmak)
(bkz: ağzından çıkanı kulağın duysun)
(bkz: orospulara göz at)
piponu sok.
Oha çüş.