bugün

kahve ile harika bir uyum sağlaması.
gerçekten ölmeyi istemek.
boşluğa düşünce oyalanma sebebi olması. sonra bakarsın kahveyle falan da güzel gidiyor devam edeyim dersin sonra da ailen duymasın diye g.tün atar.**

edit: eksilemeyin lan babam falan okuyor sanıyorum.**
tabuta bir çivi daha çakmaktır.
çak ordan bir çivi daha papazın tabutuna...
gaz problemi olan birinin sigara içmenin yellenmeyi kolaylaştırdığını duyması. zira kan dolaşımını hızlandırır sinir sistemini gevşetir.
- Lan necmi al bi fırt çek.
- Yok abi.
- Çek lan bak tüm arkadaşlar içiyor.
- Tmm bi deneyeyim abi.

ve bir bakmışsın bağımlı olmuşsun.
eski sevgilidir.
kesinlikle tek nedeni özenti. zira ben öyle başladım. alkol mü? evet yine aynı neden..
neden? sigara içip alkol kullanamaz mıyım? neden olumsuz oy alıyorum ki bu yazdığımdan? sen de kullan 2 sini bir arada! bu sefer de sen benden özen.
(bkz: sevgiliden ayrılmak)
parayı harcayacak başka birşey bulamamak.
ilk içildiğinde pilot yapması. ama o sadece içilen ilk sigaralarda olur. ondan sonrada otobus beklerken falan canın çeker alırsın paketi, zaten paketi aldığın gün biter olay.
(bkz: merak)
(bkz: özenti olmak) içiyorum bende özentiyim.
(bkz: olm yak bi tane ne olacak)
Hiçbirisini mantıklı bulmadığım nedenlerdir.
(bkz: ergen psikolojisi)
içinde mantık barındırmasına gerek olmayan nedenlerdir.
(bkz: marla singer)
bir gün arkadaşıma sorduğumda şöyle bir cevap vermişti. "oğlum johnny depp içiyo" diye bi cevap verip beni artık neden içilir diye düşünmekten kurtamıştı sağolsun *
"nasıl başladın? " Diye sorduğum bütün arkadaşlarım hemen hemen aynı cevabı vermiştir:
" arkadaşlar içiyordu bana da uzattılar. Bir tane içtim sonra sayı arttı. Bi baktım bırakamıyorum. "
Kısaca özentiliktir . Yanlış arkadaş seçimidir falandır filandır.
ebeveynlerinin şiddetlice hergün tartışması ve tek çocuk olmanın yalnızlığı.
(bkz: Galatasaray)
en yakın arkadaşın aldatılır sen de onunla içlenirsin, öyle başlarsın. sonra o bırakır, sen bırakamazsın. * *
özentilik bence.

bak şöyle anlatayım, türlü filmler vardır, fransız filmleridir çoğu. adamlar şiirlerden ve kadınlardan bahseder. bahsederken cebinden sigara pakedini çıkarır, çakmağını yakıp sigarasını tüttürür.. sonra o dumanı bi üfler en ateşlisinden. ve cebinden kanyağını çıkarır sıkı bi yudum alır... bir rahatlık bir huzur.......

ve işte o an sigara her şeydir.