bugün

içmemek.

Kasmayın boşuna parfümle karışınca daha bok.
geçici olarak ıslak mendille elinizi silin. sonra da uygun bulduğunuz bir yerde nane ile ovuşturun ellerinizi. ağız için naneli sakız, kıyafetler için ise nane kokulu parfüm.

insan bazen lise yıllarını özlüyor.
en etkili koku giderme yuöntemi hiç içmemek.
Yaprak ezmek, duygulandım.
kapı ya da pencereyi seri hareketlerle açıp kapatarak hava sirkülasyonu sağlamak.. akabinde parfüm.
içmemek.

yazanların kafasına kürekle vurulması gereken başlık. benim bi önerim yok beyler zaten kullanmıyorum. içinizden geçenleri yazayım dedim.
EBEVEYNLERiNDEN TIRSAN ERGENiN KOKUYU BASTIRMA ÇABASI.

EBEVEYNLER EVE GELiNCE SALACAĞIN KOKU BASTIRACAKTIR MERAK ETME.
Limonu yedikten sonra kalan parcalarla elinizi ovalarsanız işe yarayacaktır. Hem limonun faydasından yararlanacaksınız hem de elleriniz için çok yararlı bir eylem olcaktır. Aynı zamanda soğan kokusu içinde geçerlidir söylediklerim. Etrafa yayılan koku içinse hiç sigara içilmeyen kapalı bir yerde sigarayı içmişseniz oda parfümü işe yaramaz o koku kalacaktır ama siz yinede odayı havalandırdıktan sonra bir mum ve oda parfümü belki işe yarayabilir.
içmemek.
dus almak dislerini fircalamak nanelo sakiz cigneyip ustunede parfum sıkmak. icmeyin gencler .
oda için;
-odanın ortasına sirkeli su koyulur
-odadaki lamba, soba vb. ısı dağıtan aletlere parfüm-kolonya-deodarant sıkılır.

ağız için;
-maydonoz çiğne
-bi baharat vardı aklıma gelmeyen böyle kuru bişe onu çiğne
-diş fırçala
-sakız çiğne
Pratik birşeyler gerekiyorsa eğer iki üç yaprak maydanoz yaprağı çiğnenmesi ağızda ki sigara kokusu için birebirdir.
Kapalı bir alanda içilmişse eğer yapacak birşey yok camı açıp havalandırmak gerekiyor ardindan da perdelere oda spreyi sıkın ben yapardım annem bu perde niye parfüm kokuyor derdi hep ama işe yarıyor. Elini ve ağzını güzelce sabunla yıka tertemiz ohh mis gibi.
naneli sakız vs gibi klasik şeylerdir. ama ellerdeki kokunun geçmesi için yöntem gerek.
google diye bir yer var dedigimdir.
(bkz: sigarayı bırakmak)
Zor olsa da, başarıyor insan.
Evde ne varsa yıka. Yıkarken de bas yumuşatıcıyı. Duvarlara da badana yap bi daha da ev içinde içme. Daha da çıkmazsa kireç dök.
Evin içindeki bir saksıda fesleğen yetiştirin kokusu evinize sinmesin. Elleriniz için fesleğeni biraz sevin ağzınız için de yaprakları var.
ıslak sünger . *
Kokulu mumlar ideal yöntemdir.

Ha diyorsan elim kokuyor falan yoldan geçerken ağaçtan bir yaprak kopar ez elinde.
seks yapmak.

yağmur yağsın seks yapalım.
yemek yiyelim seks yapalım.
uyanalım seks yapalım.

seks yapalım.
Kibrit, evi yak kurtul.
görsel
içme kokma meselesidir. kokuyu geçiren bişe yoktur b*k gibi kokar.
güncel Önemli Başlıklar