bugün

tartışmaya açık sorunsaldır ancak sigara içmeyen erkeğin, kadınlar üzerinde bıraktığı etkiye bakacak olursak kesinlikle eksik erkektir. sigara kokusunun kadınları tahrik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. içgüdüsel bir şey.
Erkektir.
Yatakta, sigara içen erkekten daha erkektir.

Doğruya doğru beyler gücenmeyin.
(bkz: vurduruyordur)
ulan ilk defa, gel göstereyim yazasım geldi başlığı görünce ama entari tersini söylüyor. o yüzden vazgeçtim *
Değildir

Nokta
damarlar tıkalı olmadığı için daha erkektir, nokta.
Erkeğin ham maddesidir. Saglığı gectim sigaraya verdiği parayı kendine yatırım yapsa kaybeden değil vazgecilmez olucak. En pahalı sigarayı içip kasılıp leş gibi kokan erken yıkıktır amk. Kalite sigarada dandiğide aynı bok be kardesim. Kalite sigaraya verceğiniz parayı giyiminize aksesuarınıza tipinize saglığınıza yatırım yapın yani kendinize. Kaybeden degıl vazgecilmez olursunuz hadi gömdüm eyv.
Kendini düşünen zeki bir erkektir.
Hem diri, hem akıllı erkektir.
görsel

kamu spotu.
Sigara içmeyi bir halt sanan iradesiz kekolara inat bayağı erkektir. Zekidir. Gereksiz harcama yerine geleceğe harcama yapar.
sigara içen erkeğe göre daha erkek olduğu kesindir.
Hayatımda hiç içmedim demek ki değilim.
30 sene günde 3 paket içtim..

2 sene oldu. Bırakalı en faydasını erkekliğim de yaşadım..

Emin olabilirsiniz ..

Tavsiyedir..
içen biriyim.
Sigara içmeyi öven biri net salaktır. Övülecek bir tek noktası bile yok. Manevî ve maddi insanı zarara uğratmaktan başka bir işlevi olmayan meret.