bugün

Allahım çıldıracağım şimdi de sigaraya taktı.
Bir insan Nasıl olur da her sözüyle nefret uyandırır? Ek çaba mı harcıyor yoksa doğuştan mı böyle.
ne kadar da iyi adam hep bizi düşünüyor ya kıyamam.

rte hazretlerinin bir beyanı..
Kapalı alanda içmeyip,çevresindeki insanları rahatsız etmediği surece isterse sigarayı yiyebilir kimseyi bağlamaz ki. ( takilmayin böyle şeylere gençler)
özgürlüğü neden olamasın?

bunların hepsi palavra akp içinde bile sigara içenler vardır ama bunu savunmazlar.

ben bunların ciğerini bilirim, tek amaç sigara zamlarını haklı çıkartıp aslında sömürüyü bakın bu size zarar veriyor diye bastırmaktır.

akape de bana sigaradan daha çok zarar veriyor o zaman akape yi de önleyin.

akape nin var olma özgürlüğü olamaz.
Yarrak olamazdır, şuan içiyorum, ip adresimden bulup bassınlar hadi evi, bekliyorum efendim.
Lan bu tayyo bizi bi yerde içerken falan görse sikerim ağzını yüzünü göt herif deyip döver mk tırsıyorum bu adamdan.
tayyip erdoğanı günahım kadar sevmem ama burada biraz sivri bir dille sağlığı tehdit eden her hangi bir maddeyi tüketmenin insanın kendi özgürlüğünü kısıtladığından bahsetmiş.
hoş bir tabir değil tabiki ama siz de ekşi her şeye bok atan tim gibi ota boka sarmayın arkadaş. gündem maddelerinden uzaklaştırıyorlar sizi siz de çok güzel oltaya geliyorsunuz dur.
olamaz tabi. Tayyib dediği için değil. Ama her içilen sigara doğaya insanlığa zarar veriyorsa bu özgürlük değil düşüncesizlik benciliktir.
en son benim nicki de yasaklattırcak bu.

korkuyorum sözlük.
Beyninizi kullanma özgürlüğünüzü yitirmişsiniz zaten. Sigara içme özgürlüğünüz olsa ne yazar.
güncel Önemli Başlıklar