bugün

kendisi korktuğu için yapamaz ama yapmamakla kalmayıp bir de onun bunun davranışlarına kılıf bulmaya çalışır.
(bkz: süt)
ezmemek lazım olabilir, illaki süt demek değildir bu davranış. zira kız arkadaşın kül tablası kokması pek de hoş bir duygu yaşatmaz er kişiye. aynı durum tersi için de geçerli tabi cinsiyet ayrımı yapmıyalım şimdi gecenin bu saatinde. ayrıca süt suçlamasına karşı, o da sigara içen kızı bir sınıfa sokarsa, ki sokulabilecek sınıf sayısı oldukça fazladır, sonuç çok da iyi olmayabilir.
sevisirken agzı sigara kokan bir kız istemeyen sütoglandır.
sigara içen insanları antipatik bulanlar düşünüldüğünde, çok da yadırganmayacak erkek modelidir. evet,haklıdır.
sigaradan rahatsız olmakla süt olmak arasında ne tür bir bağlantı vardır dedirten insan söylemi. adamın zevki bu sigara içen bayan istemiyor. bu onun süt olduğunu göstermez ki. misal ben de ot çeksin istemem yani süt mü oluyorum. yok böyle bir şey. ***
olmaz olsun erkektir. erkek dediğin esrarı çeker, sigarayı içer, leblebi gibi extacy atar ağzına. su yerine rakı içer, iş olsun diye marijuana çeker, kafası ayık dolaşmaz , ayıldı mı yeniden yanında bir hatun olduğunu hatırlar, yine verir kendini esrara, rakıya... yazık ya, ne bu bizim çektiğimiz çile...
(bkz: çok dertliyim be sözlük)
dişlerinden buram buram süt kokusu gelen erkektir. hızlı bir rehabilitasyona girmeli kendisine sigaranın yararları anlatılmalıdır.
'ohh haci ben cok picim yaa zaten benim hatun da devamli crack takiliyo, cilginca yasiyoruz mina koyim' diyen kisiler tarafindan devamli elestirilen erkek.
(bkz: sigara içmemeyi sütlük sanan insanlar)
(bkz: puro icen erkegin sigara icen kizi begenmemesi)
k- al bir sigara yak
e- yok ben içmiyorum, bence sen de içme
k- aaa sen beni beğenmiyor musun, süt müsün sen?
e- o nerden çıktı şimdi?
k- bilmem sözlükteki arkadaslar öle dio...
ilişkide taraflardan birinin sigara içmemesi durumunda elbette koku problemi olucaktır. lakin bu durumu, hor görüp beğenmeme atraksyonu içinde değil de daha farklı yollarla uygun bir dille ifade etmek gerekmektedir.

zaten akıllı ve saygılı her kişi, gerek erkek olsun gerekse bayan, olası bir koku probleminin önlemini alıcaktır. mentollü sakızlar ve diş fırçalama; tam bu noktada devreye girip önce durumu sonrasında da ilişkiyi, superman edalarında kurtarıcaktır.

içmeyen tarafın sabrı, anlayışı...
içen tarafın sa gayreti, özeni vs. derken problem ortadan kalkıcaktır.
yok "ben bahane arıyorum" deniliyorsa da yapıcak pek bişey yoktur. eyvallahtır.
onca yıl sigara içmemiş, babasının bile saygısından balkonda sigara içtiği bir erkeğin(kızın) en doğal hakkıdır.
kendisi de sigara içiyorsa sorunlu erkektir. bakir olmayıp da evleneceği kişinin bakire olmasını istemek gibi. aynen öyle hem de.
sevgiliyle aynı sigarayı içmenin tadını bilmeyen insandır.
sarı dişli sevgiliden daha iyi durumda olan erkektir. leş gibi kokan bir ağızla öpüşmemesi durumuda ortaya çıktığında gayet normal karşılanmalıdır. nihayetinde hepimiz insanız. ağzımıza pis bir şey deysin istemeyiz değil mi?
bu sahsiyetlerin arasında kıza küllük gibi kokuyorsun diyerek dünya potlar rekorunu kıranlarda vardır ki yalnızlıga mahkum kalmıslardır. *
sigara içen insanları artık satış pazarlama gibi insan ilişkilerinin yoğun olduğu alanlarda bile işe almak istemeyen işverenlerin yaptığı hareketin daha bireysel olanıdır.

sigara içen insanların artık ikinci sınıf vatandaş sayılmaya başlandığı bir dünyada sayıları hızla artan erkek tipidir.
her olaya 'hiç bir kıza yakışıyor mu?' felsefesiyle yaklaşan erkek modelidir.
sevgilisi olacaksa onun kısa ömürlü olmamasını tercih eden erkek tipidir.*
ayrıca sigara içmemek ve sigaraya karşı olmak hiç bir şekilde sütlük değildir.***
sigara içmekten hoşlanmayan,belki de cinsiyet ayrımı gözetmeksizin sigarayı sevmeyen erkek modelidir.süt değildir.kızların eline yakışmadığını düşüünen bir erkek modeli de olabilir.çoğu erkek arkadaşım sevmez sigara içen kız modelini.
ama erkek kız diye ayrılmaz,isteyen içer,isteyen içmez.
Sonuna kadar haklı olan erkektir.

Niye derseniz kızın sağlığını düşünürler, gelecekte zorluk yaşamamasını isterler, hastalıklarla boğuşmamasını isterler, kısaca hayatının kaymamasını isterler. Bu erkekler süt değillerdir.

Tabi önemli olan bu erkeğin verdiği manevi değer değil, kızın bunu anlaması önemli.
aslan sütü erkeğidir.
belki de harbiden süttür ve 'bugün sigara içen yarın neler içmez' diye düşünmektedir. kötü ortamlara girmekten korkmaktadır.
(bkz: götüyle gülmek)
(bkz: kokmuş)
(bkz: dirt bag)