bugün

Aşmış kişilik. Müzikal yetenğinin* yanında geyik çevirme kabiliyeti de inanılmaz olan bir sıfattır kendisi. Şöyle ki bir Ramirez ve bir Shyer aynı ortama getirildiği anda geyik de ates üstündeki efsanevi dansına başlayacaktır.*Her ne kadar bu aralar aynı dertten muzdarip olsak da* bu günler de geçicek diyor, kendisine sözlük hayatında başarılar diliyoruz.
tereciye tere satıyorduk az kalsın.. yanlışımı düzeltiği için teşekkür etmek istediğim yazar.
dün gece msn zirvesinde anlamı çok merak edildiği için yazalım buraya. efenim shyer kızılderili kabilelerinden olan algonkin dilinde kartal tanrı demektir. yaklaşık 2 senedir aynı nicki kullanmaktayım heralde böle devam eder bu.
dün geceki ne olacak bu sozlugun hali msn zirvesi'nde tanıma fırsatı bulduğum, muhabbeti sağlam, konuşkan, ortak noktalarımızın çok olduğu uuserımız *
kendisinin sözlükte reklamını yapmak boynumun borcudur.. arkadaşın en saygı duyulacak tarafı okula giderken okul çantasına play station koyup sonra da bu cantayla 100 metrede dunya rekoru kırmıştır.. müzik açısından kendisinin 2020 yılında nirvanaya ulaşacağını düşünüyorum.. bu arada shyer arkadaşımızın nickinin mezoruno olmasını can-ı gönülden istiyorum.
"genckan fan club" uyelerinden, arada sozluk yazarlıgı da yapar kendisi, yapılan muhabbetten sonra istanbul'a transfer edilecekler listesinde yerini alan, gece gece koparan sahsiyet*
bi oturuşta bir şişe votkayı devirebilen oçç mskym gibi lafları türkçemize kazandıran ve kardeşim çiğerim olan haywan kişilik..
dün gece yetiştirmem gereken ingilizce tercüme ödevinde bana yardım ederek çok büyük bir iyilik yapmış olan yazardır..teşekkürlerdir..* *
ayni okulda okudugum, bu sebepten tanisabilme firsatina nail oldugum tek yazar. yaptigi hayvani ortalamayla sahsimi uyuz etse de yine de kiyamamdir, canini sikmasindir, degmezdir. *
butun mal varlıgıyla saklıkent konserlerını destekleyen yazardır.
ikizim olduğunu düşünmeye başladığım yazar. aynı anda aynı tepkileri veriyoruz. nasıl bu kadar aynı olmayı başarabiliyoruz inanın bilmiyorum!
Olağan üstü bi müzik bilgisine ve yeteneğine sahip olduğuna inandığım sözlük yazarı kardeşim. Çok sıkı piyanisttir.Acayip eğlenceli, geyik döndürülesi, dertlere deva olası, mükemmel şahsiyet.*
büyünce büyük besteci olcakmış bu..*
1,79 boyla do fa açan kompozitör..*
kompozitörlükte bu kadar iyi olabileceğini düşünmüyordum. aşmış kendi de bizim haberimiz yokmuş. kayıtları göndermekte gecikince beni kandırıyor sanmıştım * ama alakası yokmuş. bir de tevazu sahibi sormayın. umarım beğenirsin demeler *, nasıl diye sormalar *. şu sözlükte melek ve şeytan'ı dinleyip beğenmeyecek bir kişinin olduğunu düşünmüyorum. tebrik ederim.
biraz once oasis hayranı olduğunu ogrendiğim sevindiim sozluk yazarı
hele bi istanbul'a gelsin, kendi ellerimle koyacağım rakısını bardağına. *
hatta isterse tekirdag rakı servis edeceğim. *
gerci rakı konusunda benden epey bi ilerde kendisi ama olsun, ben gene de şehir sahipliğimi yapayım da.
ayrıca msn'de o kadar ballandıra ballandıra anlattık, onunla da bi patso+bira olayına girişeceğimizi belirtir * *, saygılarımı sunarım. *
3.67 ortalama ile seneyi kapatan uuser. tebrik eder başarılarının devamını dilerim. * * *

edit: bu arkadaşımız 4 üzerinden 3.67 ortalama getirip, hala daha "ortalamam düşük geldi" diyerek kendini yerden yere atmış bulunmakta. ne diyeyim ben sana? sopalıksın!
istanbul'dan yollarını 4 gozle beklettiren yazar
dopdop'un, kendisi için; "şu fırat'ın suyu akar serindir oy oy ölem ölem" türküsünü söylediği yazar. * * *
o bir bilkentli,o bir kompozitör o bir bestekar sozlugumuz sanatsal yüzü.sevdigimiz ve hep buralarda görmek istedigimiz yazar kardesimiz.
biraz once aldığım bilgiye gore amerika yolcusu yazar kardesimiz.10 senelik vizeyi de koparmış ayrıca.*
kıskananlar için "nazar etme ne olur, çalış seninde olur." cevabı verebilecek amerika yolcusu. *
gecenin bir yarısı t-shirt bastırıcaz diye tutturup gelişen muhabbetle final öncesi gülme krizine sokan finalle ilgili aklımda ne varsa unutturan mucizevi insan**.muhabbet katalizörü...***
karpuzkabugu ankara cubuk baraji na dustu zirvesi'ne bir adet captain black'le gelerek dualarımı almış yazardır. karpuzkabuğu gibi geceye renk katan sanatçıla, yazarlardan birisiydi. ankara'da olmamıza rağmen ilk kez bu zirvede buluşmuşuzdur, bundan sonraki tüm zirvelerde beraber olacaz inşallah..