bugün

6 yıllık tıp eğitimini show tv sayesinde 3 ayda öğrenebilmektir.
fox tv nin bez bebek dizisini yayınlamasına eş değerdir.
*show tv’den üzücü haber : “tıp bayramı’nda,bizden doktorlar dizisinin yayınlanmasını beklemesinler”… *
aynı bölümleri tekrar tekrar döndürceklerine, akvaryum yayını yapsalar en azından belki biraz huzur verirler dedirten hadise.
facebook'ta doktorlar dizisinin gerizekalıca esprilere konu olmasının nedenidir.
dizi mi? hastaneden canlı yayın gibi bir şey o. bir dizi, bir solukta 4 saat yayınlanır mı lan?
bu gidişle yakında okumadan tıp'bı kazanacaz demektir.
rivayete göre bir cumartesi günü 13 saat yayınlanmış dizidir.

(bkz: maşallah)
(bkz: açılın ben doktorları günde 8 saat izliyorum)
show tv show tv olalı yaptığı tek adam gibi dizi bu olduğundandır.

ayrıca bir dizi tutarsa boku çıkmadan yayından kaldırmadığını da hepimiz çok iyi biliyoruz.
yayınlayacak başka programlarının olmamasından kaynaklanan durumdur. 1. yaz süprizi, 2. doktorlar.
doktorlar kanalının arada show tv adlı programı yayınlamasıdır.
insanları reçete okuma konusunda da eğitebilirse 4/4lük bir kanal olacaktır.
nasipse sayesinde ikinci diplomamı da edineceğim.
bizlere dizi şöleni yaşatması durumu. severek sabah, öğlen ve akşam takip ediyorum. öğlen postasında reklam aralarında akasya durağı da ayrı bir haz kaynağı.
dün gece rüyamda görme sebebimdir.*
star ın behzat ç tekrarlarını kesmesinden sonra tv zevkimizin içine resmen tüy dikmiştir.
ikinci bir cennet mahallesi vakasıdır. beni hastanelerden ve doktorlardan tiksirendir.

ramazan'dan sonra sona ereceği yönünde umutlarım da azaldı; zira aynı bölümleri tekrar tekrar yayınlayıp uzattıkça uzatıyorlar.
raytiglere bakılırsa yayınlanmasını eleştirmek bence yanlış olur.
dayı vardı o noldu. kanal farketmez o yayınlansa ya.
bazı kişilerden "doktorlar diye bir kanal var ara sıra show tv yayına giriyor" gibi tepkiler almama sebebiyet veren çılgınlık.
bir başlıktan esinlenerek söylüyorum;
doktorlar arada insafa gelip show tv yi yayınlıyor.
bu ne amk? nereden nereye, ne diziler oynadı, ne reytingler görüldü şu kanalda.
hayırdır m.emin karamehmet?
(bkz: show tv nin günde 9 saat doktorlar mesaisi)
gına getiren olaydır.
her eve bi doktor kampanyası bu olsa gerek.teşekkürler sağlık bakanlığı teşekkurler show tv. *

(bkz: durmak yok doktorlara devam)
(bkz: show tv nin parasız kalması)
Türkiyenin en zengin medya kuruluşlarından lan çukurova holding'in iç karartıcı durumnun bir sonucu daha. muhteşem yüzyılı da yeni çıkacak olan tv en'e satıyor. artık niye izleyelim ki show tv'yi?