bugün

abc family kanalinda yayinlanmaya baslayacak yeni teen drama dizisi. bu da takip etmek isteyenler icin twitter adresi,

https://twitter.com/ShadowhuntersTV
cassandra clare'in the mortal instruments serisinin bir parçası olan dizi. 12 ocak'ta başlayacak. bu durumda seriyi okumak için yaklaşık 2 haftam var demektir. challenge accepted.

o değil de birileri the house of night serisini dizi yapsa cidden daha büyük bir hayır işler.
ne rezalet bir dizidir arkadaş. oyunculuk, efektler hatta oyuncuların kendileri bile olmamış. uyarlayamamışlar.
yapacak daha iyi bir alternatif bulamadığım için izliyorum birkaç gündür de o da zaten alec lightwoodrolündeki matthew daddario'nun hatrına çoğunlukla. ilk sezonu bitirince üşenmezsem ayrıntılı birkaç şey de yazıcam ki millet aldanıp da izlemesin.
3. sezona yenilenen dizi. evet, hala izliyorum ve hiç utanmıyorum da. tabi izleme sebebim hala alec lightwood. sebastian'ı da getirdiler sonunda. freeform valla ergenler üzerinden sağlam iş yaptı.
Diziye dair tek guzel şey ilk bolumdeki ilk sahneler ve muzik birde dominic sherwood. Izlemeye değmez. Kesinlikle vakit kaybı. Keske kemikler sehrinin aynisi olmasaymis.