bugün

ilk okuduğum da bu entry'i şöyle bir şey canlandı kafamdan: SGK tv, devlet büyükleri ile halk cinsel ilişki yaşıyor.
vatandaşa hizmette sınır tanımayan ak parti projesi. yurdumuza hayırlı olsun.
Ak Parti sayesinde sosyal güvencelerini takip etmek isteyen vatandaşlar için kurulan kanal. Her gün sgk ile ilgili güncel bilgilere buradan ulaşabiliriz
Vatandaşa hizmette sınır tanımayan Ak Parti bu proje ile birlikte merak edilen soruları tek tek cevaplayacaktır. insanlar sosyal güvenceleri hakkında artık daha fazla güncel bilgiye sahip olacaklardır
Ak Parti iktidarının en küçük bir ihtiyacı bile karşıladığının kanıtıdır. Halk bilgili olsun kapı kapı dolaşmasın diye sgk tv kuruldu resmen. Genel müdür kıskanmıştır
azınlıkların anadilinde yayın yapan bir kanal bile hayalken, çalışanların bilgi alabilmesi için açılan bir kanalın olması elbette ak parti iktidarının kanayan her yaraya merhem olmaya çalışmasındandır. onlar konuşur, ak parti yapar.
(bkz: Survivor izleyen halktan mı bahsediyoruz)
Sosyal güvencesi olan her insan için gerekli olan şeyi Ak Parti yaptı. insanların sınırsız bilgi ve birikimi olması için Ak Parti çalışıyor
Tartışmasız şu bir gerçek.. Ak Parti iktidarı halkı için en çok iş yapan hükumetlerden. AK Parti her bir insana yardımcı olmak için çalışıyor bunlardan biride sgk tv oldu.
kaçak istihdamı önlemek ve halkı sigorta hakkında bilgilendirmek amaçlı bir kanal. güzel bir proje, zaten şu halk az bilgilense biz mali müşavirlerin üzerinden yük kalkar.
Genel müdür yancılarının eleştirecek bir şey bulamadığı kanaldır. Ak Parti vatandaşa hizmet ediyor sgk tv'yi kuruyor sen onu da eleştireceksin ha ? Ayıp ayıp kardeşim
Fake hesaplarla pofpoflanan tv.

Devlet bu kanali acmak zorunda miydi ? Hayir.

verin trtye. Zirilyonlarca kanali var trtnin. Yayinlasinlar birinin kanalinda ayni sey.

Amaaa yokk ak parti yandaslara kazandirmaya devam ediyor evet !
Açın 10 dakika bakın tavsiyem. Ak Parti güzel bir adım atmış. Çok yararlı bilgiler edinebilirsiniz
Her gün izleyip anneme babama yeni gelişmeler hakkında haber veriyorum. Vallaha işe yarar bi proje olmuş. Ak Parti güzel bir adım atmış açıkcası
onlar konuşur ak parti yapar'ın kanıtı olan kanal. izleyin, bilgilenin.
oha aq bütün aktroller toplanmış.
bütün trolleri toplayan tv.
Aç izle faydalan. Ak Parti hükumetinin fayda sağladığı çalışmalardan bir tanesi. Gerçi her konuda fayda sağladılar bugüne kadar
Yayına girdiği ilk günden itibaren yakından takip etmekteyim. Ak Parti hükumeti iyi işler çıkarıyor. Güzel hizmet veriyorlar boşa kapı kapı çile çekmeye gerek yok açıp izleyin 10 dakika yeterli
izlenmeyen nerde olduğu bilinmeyen tv kanalı.
ak parti iktidarının bu hizmeti ile annem ve bama tv başından kalkmaz oldular. şikayetçiyim.
Bu kadar iyi olacağını zannetmiyorum. Ak Parti başarılı bir adım atmış. Küçük bir adım fakat getirileri çok büyük beklentimin üstünde bilgiler alıyorum
Adamın tek derdi ak parti projelerini başlık başlık gelip eleştirmek gelip hala konuşuyor. Ak Parti'yi bu projeleri konusunda sonuna kadar destekliyorum. Hiç bir hükumet onlar kadar ülkeye hizmet etmedi şuana kadar. Sgk tv nedir ki diyenler var. iktidardayken açsaydınız o zaman bir kanal görseydik... AK partimize teşekkürler.
Sgk Tv bugün itibariyle chp tarihi boyunca duyurduğu tek projeden daha kaliteli ve işe yarardır. bunu anlamak için açıp izlemeniz yeterli. Ak Partiye sonsuz teşekkür etmek lazım. Bir adım atarak beraberinde getirdiği yüzlerce adımı engelledi içimiz rahata erdi
Açılması zorunlu kanaldı bunu eleştirmek aptallık adeta. insanlar sosyal güvenceleri hakkında saatlerce kapı kapı dolaşıyor bunun yerine oturdukları yerden bilgi almaları daha yararlı. Ak Parti sağolsun kimsenin akıl edemediği projeleri hayata geçiriyor.
Objektif olarak bakacak olursanız gerçekten sgk kapısında bekleyip 2-3 soru soracağınıza sgk tv'yi açıp konu hakkında oturduğunuz yerden bilgi almak daha mantıklı. Onu geçtim ülkemizde ki en önemli güncel konulardan bir tanesi kesinlikle insanların sosyal güvencesi. Sürekli yeni bilgiler öğrenebilirler bu konuda sgk tv ile. Ak Partiyi bu projeden dolayı tebrik etmek lazım.
güncel Önemli Başlıklar