bugün

gaziantep'in en iyi otobüs firmasıdır. konukoğlu ailesi'ne aittir.

otobüsleri çoğunlukla man fortuna mega olmakla birlikte 0 403 de kullanırlar.
http://www.sec.com.tr adresinden hizmet veren güneydoğu bölgesinin en iyi otobüs firmasıdır.
4 yıl boyunca beni antebe götürüp getiren otobüs firması.babacan şöförleri ve antep agızıyla konuşup bu şekilde espriler yapan muavinleri.molalarını aksaray ağaçlı ve naturada verirdi.şimdi noldu bilmem
gaziantep ten daha doguya seferleri yoktur. rakipleri hidayet, cayiragasi, ben turizm ve daha doguya giden diger firmalardir. bu rakiplere gore en iyisidir...
Merkezi Gaziantep'te olan otobüs firmasıdır . Firma son yıllarda büyük atak yaparak hemcinslerinin * * önüne geçmek için Neoplan Starliner marka otobüslere geçiş yapmışlardır . ilk adımda yolculuk sırasında muavinden aldığımız bilgilere göre 7 tane alınmış ve sonrasında bu neoplan starliner serisi genişletilmiştir . Şu an her sefere neoplan starliner görmek mümkündür . Fiyatları da buna bağlı olarak diğer firmalara nazaran 10 - 15 ytl daha yüksektir . Hizmet kalitesi herzamanki gibi olup neden böyle bir şeyi yapma gereksinimi duymuşlardır bilinmez ...
Çayırağası'nı denemiş bir bünye olarak şunu söyleyebilirim: Gaziantep'in en iyi otobüs firmasıdır.
madem kek veriyorsunuz gecenin bir yarısı bari üstüne bir bardak su verin diye söylendiğim otobüs firması...
seç'in izmit otogar şubesini arayıp hareket saatinden 1 gün öncesine kadar rezerve olan biletimi otogara gitmeye üşendiğim için yarım gün daha rezerve kalmasını rica ettim. amca bey "sen ders çalış, hareket saatine kadar rezerve yaptım biletini" demesiyle dumura uğradım. ders çalıştığım yok bey amca götüm kızıl diyemedim. çalışıyor muyum, hayır. amma vicdan yaptım he, sırf o kıyak için bi saat falan bakınacam.
bu aralar yolculuk esnasında lavabo fişi denen bir zımbırtı dağıtan firma. tesislerdeki lavabolara ücret ödetmemek için zaar.
bir kamil koç değil.
ankara-osmaniye arası seferi olan firmalar için de en iyisidir. gaziantep firması olması ise osmaniye şehri için düşündürücüdür.
baklava da satarlar, lezzetlidir baklavaları, bir koçak ya da imam çağdaş kadar olmasada iyidir.
otobüslerinde telefon kapatma zorunluluğu olan şirket. ulan sene olmuş 2013 hala ne telefon kapaması?
çok güzel mola yerlerinde duran vede ördek toplamayan nadir firmadır.
bir hakiki koş değildir.

görsel
güzergahındaki rakip firmalara göre 10 lira daha uygun olan firma. krakerden, kekten, tutkudan kısmışlar sanırım.
bayram ek seferlerine denk gelmesem güzel olan otobüs firması. personelinin suratsızlığıda bir başkadır.
Eğer yolunuz adana,gaziantep ve osmaniyeye düşüyorsa kesinlikle gözünüz kapalı bineceğiniz otobüs firması. Ben istanbuldan memleketim osmaniyeye her sene seç ile gidiyorum başka firma yoksa günümü erteliyorum düşünün artık.

Evet reklamlar bitti.
seç baklavalarının otobüs firması. bileti baklavacıdan da alabilirsiniz. :D
Son zamanlarda koltuk arkası ekranlarının içini boş bırakma konusunda son derece ısrarcı olan şehirler arası otobüs firması.

14 saatlik yola gidiyorum tam şu an, yolculuğun çok büyük kısmı karanlıkta geçecek ve ben otobüste bırakın rahat uyumayı, uyumama müsaade edebilecek bir cüsseye bile sahip değilim. Yani o eskimiş filmler benim can simidimdi...

Ne diyelim artık internet paketime kuvvet.
güncel Önemli Başlıklar