bugün

Şarkılarında sadece kadına ve erkeğe indergenmiş, hayatı geçiştiren, hüzün ve kırgınlık üzerine kurulu, terk etme ve edilmekten ibaret bir bir dünya sunan sanatçı.
hayatının hatasını yapan insanlardır.
Aşktan başka şeylerde var diyen insanların davranışı.Hepsini birden arıyorsanız buyrunuz
(bkz: Orhan Gencebay)
müziğin m'sinden anlamayan duygusuz insanlardır.
yılmaz erdoğan' ın dediği gibi; her çiftin aşklarına konuk olan şarkıları, yazan, besteleyen bir kişi olarak sezan aksu' nun dinlenmemesi çok vahim bir duygudur.
müzik anlayışı sezen aksu'nun yaptığı tarzda değildir. (bkz: ben) ortam içinde ara sıra açılıp dinlenir ama özellikle açıp bir kere bile dinlediğim olmamıştır. zaten müziği hoşuma gitmediği gibi kendisini de sevmem sezen aksu'nun.
Yaklaşık 3 ay önce olduğum kişiliktir. Sonra sezen aksunun bütün albümlerini tesadüfen bulmam ve dinlememle hakikaten varlıklarına inanmadığım insanlardır. Var iseler bile gün geçtikçe azalıyorlar zaten.
KEsinlikle müzikten anlayan insanlardır. Zaten Sezen Aksu bu kötü ses ve kabiliyetsizlikle ancak Türkiye'de meşhur olur.
benim.
zerre kadar hazetmem yaptığı müzikten. koca agızlı karı n'olacak.
kesinlikle müzikten anlayanlardır.
Bayık romantizm sevmeyen zevkli insandır.
efendim?
buyrun benım.
bu insanın sadece ben olduğumu düşünürken başkalarının da benim gibi düşünüyor olması yüzümde bir tebessüm yarattı.