bugün

en az rober hatemo kadar kıvrak dans yeteneğine sahip ilginç şarkıcı. *
roma imparatorluğu zamanında yaşamış ve fetihlerle sınırları genişletmiş ama cumhuriyeti yok edeceği düşünülerek öldürülmüştür.ave sezar!
youtubeda "hola dolce vita" adlı sarkısına sevenleri tarafından russian girlsten carpma bir klip cekilmis, kendini "elite star" olarak adlandıran, yeni bir ajdar vakası daha...
--spoiler--
Sezar internet öğreniyor: " E tamam yazdık buraya yazıyı, şimdi göndericez di mi ? nereye tıklıyoruz peki, send'e mi Brütüs?
--spoiler--
adının bir salata çeşidine malzeme olacağını bilseydi muhtemelen kendi kendini pıçaklardı sırtından.
Roma Cumhuriyet tarihini bir daha geriye dönüşü imkansız bir şekilde imparatorluk dönemine taşımıştır. Büyük iskender ve Atilla gibi isimlerin yanı sıra, Sezar da epilepsi hastasıdır. Dönemi itibariyle, oldukça başarılı icraat ve atılımlarda bulunması ve halkın taleplerini fazlasıyla önemsemesi münasebetiyle 23 kere bıçaklanarak su eleği kıvamına getirilmiştir.
kendisinden sonraki kimi devlet adamları; "onun gibi güçlü olabilmek" için, bir tür totem yapıp; kendi kraliyet ünvanlarını sezar sözcüğünden yola çıkarak enkarne etmişlerdir. alman ve avusturya imparatorlarının, "kayzer"; rus imparatorlarının "çar" titri, bu payeden ileri gelmektedir.
lerzan mutlu'ya göre roma'yı yakmış olan adamdır.
(bkz: disko kralı)
kahramanlıkları onun muhteşem bir komutan olduğunu göstersede o dahi bir mühendis olarak tanınmak istemiştir.
Sezar ın malı sezara.
(bkz: yavrum kaşıntın mı var)
(bkz: sentetik sezar)
maymun versiyonu da insan örneğini aratmayacak kadar liderdir.
Bi salata değildir diyecektim araştırdım salatası varmış. Şaşırdım.
Maymunlar cehenneminin reisi.
hangi sezar?

gaius mu agustus mu?

ikisi de iyidir.

mesela şurada octavian'ın taşaklarının 50 kilo geldiği bir sahne var. https://www.youtube.com/watch?v=mBrfWE9JtLg
Sanılanın aksine Roma'da bir isim değil bir sıfattır.
Ceasar-Sezar-Çar-Kayzer
Aynı Arabistan'daki (bkz: Mhmd) den türeyen Muhammed gibi. Anlamı da "övülmüş, övülen kişi" demektir.
güncel Önemli Başlıklar