bugün

4 yaşında okuma yazma bilip sözlüğe yazar olunuyor da buna mı inanılmıyor ?
Bu başlığı açan net ateist. Aynı zamanda kurtuluş savaşı, Çanakkale savaşınada inanmayan bir tipdir.
ilk denemesinde kaldırmıyor, bir kaç kez denemedrn sonra yallallah bismillah topu ateşleyip ingliz gemisini batırıyor.
komiktir.
ister inan ister inanma, çanakkale geçilemedi.
dünyanın en güçlü insanı halflifting te 350 kilo kaldırdığını göz önüne koyarsak o kadarda inanılmayacak bir şey değil.
allaha inanıyosunuz da allahın ona yardım ettiğine, işini kolaylaştırdığını neden inanmıyosunuz?

işinize gelince tabi...

şerefsizlik.
Mermiyi Kaldırmakla kalmayıp ingiliz ocean zırhlısının mına bile koyup batırmıştır. Ruhu şad olsun.
Tek başına kaldırmamıştır, kaldırırken ali çavuş da yardım etmiştir lakin koca seyit top kundağının 6 basamak merdivenini tek başına çıkmıştır.
Tabi bu günümüzde gdo lu ürünlerle beslenen pembe götĺülere imkansız gelmektedir.
durun lan aceleniz nedir. daha 18 mart gelmedi.
masallari cok seven insan hareketi.
hatta tek eli ile falan kaldirmis zaten.
haltercilere de inanma o zaman aq mantığa bak.

adrenalinin tavan yapınca hiç güç kullanmadın ya da uygulamadın galiba kardeş.
gelecekte senin gibi idiotlarin peyda olacagini bilseydi inan yapmazdi diyecegim ama yine de yapardı. vatan aşkı baska birsey cunku olmayan kapasitenle sen bunu anlayamazsin!
(bkz: mal beyani)
Onu bilmem de ben bir şey kaldırıp sokacağım şimdi sana.
Kaldırmış olabilir kaldırmamış da olabilir ama ben ilgili fotoğrafta bulunan arkadaki dayıya ve fotoğrafı çeken denyoya takığım. insan yardım eder amk.
Azimli sıçanın mermeri deldiği gerçeğini bilmeyen, okumaktan, ilimden, bilimden, insan gücünün sınırsızlığından bihaber boş beleş tayfanın inanmadığıdır.

Ama şeyhin kanat takmış, uçuyor de, allahın hikmeti der, diz çöküp, tövbe ederler.

Ya siz var yaaaaa!
Tissskiniyoruz!
görsel

resimdeki muhterem 450 kg. kaldırmıştır.

bu da 500 kg. kaldıran bir başka muhterem.
https://www.haberler.com/...-kaldirdi-8598302-haberi/
tüm askerler sihirli ama seyit onbaşı bir peri. tak bi zaman dursun çakmış, bir parmak top kendi kendine girmiş hazneye.

yoksa nerde çaresizliğin verdiği güç, inanç, iman filan dimi
insana bir gülme getiren masal.ha bu ha muhammedin hikayeleri.
dua et sizin evde kaldırmamış.
ama ben sana kaldırdım. gel bak istersen.
1 metrelik merhum haltercimizin kaldirdigi kilolara da inanma madem.
Ben inanıyorum. Allah bu millete her zaman yardım etmiştir.

96 da askerdeyken bölük komutanımızın yaptığı konuşma aklıma geldi.

Komutan: "Normalde terörle mücadelede bir teröristin 10 askeri vurması gerekirken biz 10 teröristi etkisiz hale getirip bir şehit veriyoruz" demişti.

istediğin kadar eğitim al ve teknolojik tesisata sahip ol. Gece ilerlediğin arazide iki terörist avcı boy çukuruna girer ve 2 şer şarjör boşaltır. Sonuç ise çok korkunç olur.

Peki bu durumdan bizi kim koruyor? O ortamı görenler ne demek istediğimi anlar.
vücudun zor durumlarda neler yapabildiğini internetten araştır.

eve yeni gelmiş dolu tüpü ben 45 kg halimle 2-3 kat sokağa indirip, çıkaramam ama patlama tehlikesi var diye bir kaç saniyede kendimi tüple sokakta buldum, sonra geri çıkardım.5 kg pet taşıyınca yorulan ben.
itfaiyenin demir merdivenlerini tek koluyla pencereden uzanıp kavrayıp kendine çeken, diğer eliyle bebeğini tutan anneler bebeğini kurtarma içgüdüsü ile insanüstü güç bulurlar.acil durum hormanları ile ilgili.
ancak inanmakla mümkündür.
güncel Önemli Başlıklar