bugün

bir adet ulu sözlük yazarı.

bu adamda iş var demedi demeyin. ayrıca çok yakışıklı.
dan brown ın ihanet noktası adlı kitabındaki baba kız iki karakterin soy isimleri.

(bkz: sedgewick sexton)
(bkz: rachel sexton)
bir adet ünidaşlı 7. nesil yazardır. hafızamda gazi üniversitesinde süt içiyoruz zirvesine gitmek yerine bir başka mesleki toplantıya gitmemi hatırlatan yazardır.*
ayrıca bi o kadar içten yazardır.

--spoiler--
abi sende tam otmuşsun nasıl anlayamadın fen edebiyat fakültesindeki bilgisayar labı hani bilgisayar dersleri için.
--spoiler--
peşinen edit: o sırada msn,web sitesi yapımı,ayrıca torrent ile cebelleşmem son olarak ta sözlük okumamı sayarsak gayet olası bi cevaptır.
Bana istikbalimi göstermiştir. bir musibet bin nasihatten nasıl iyi olur onu gördüm, önerisini dinlemeyip çocuk yaparsam kuvvetle muhtemel çocuğum ona benzeyecek, *. ömrümce düzenli bir hayatın hayalini kuracakmışım *, mesleğimi yapamayacakmışım * *. Bunları söyleyen insanın benden küçük olduğu düşünülünce dinlememek gerekirdi ancak dedim ya söyledikleri nasihatten öte kendisi bir musibetti. Cır cır cır hiç susmayan çenesiyle tam bir neşe kaynağı, sayesinde zirvedeki en hoş dakikalarımı geçirdim. iyi ki tanıdım

not: 2 kattayım. *
ankarada bahar bir başkadır zirvesinin fırlaması.* şaka bir yana organize ettikleri için ayrı bir teşekkürü hak eder. saygılar efenim.
- nick neydi yeğenim senin
- sexton abi ama sex le alakası yok
- hımm eyiymiş neymiş anlamı
- mezar abi mezarlık falan işte
- sex olaydı eyiydi
- yok abi mezar toprak kabir
- sen boş ver sex olaydı eyiydi.**
nasıl tatlı nasıl şeker bir yazar anlatamam. lakin kendisiyle ilgili buraya çok şey yazmak isterdim ama hepsine ambargo koydu. kendisine hem eğlendirdiği hem de zirveyi organize ettiği için çok teşekkürler.
+ sexton ben. yedinci nesil, ezik değilim ama.
= anladım. nick neydi? tam duyamadım.
+ sexton ama seks ile alakası yok.
= (houston gibi, öehh) öehh, iyimi$$. e nasılsın?
+ iyidir, sen?
= iyi, iyi. sağ ol.

uzar bu.
kendisiyle bu gün kampüste oturuyorduk. yanımızda gitar vardı iki tıngırdatalım dedik. neyse kafamıza göre takılıyoruz işte kızlar geçerken ben blues falan çalıyorum. diğer zamanlarda kafamıza göre türkçe şarkılar çalıyoruz. gerçi çalabildiğim de yok da işte takılıyoruz.

her neyse ben çalamıyorken bir kızcağız geldi :

hatun kişi : biz de dinleyebilir miyiz?
zigon : valla çalamıyorum ben pek. zaten akorlar da yok yanımda ama siz bilirsiniz.*
her neyse bunlar geldi oturdular. bir zenci iki hatun. konuşmanın ilerleyen safhalarında almanca birinci sınıf olduklarını öğrendik. ama hatunları bir görsen hacı yani rüyanda görsen inanma o derece.

sexton bunlarla muhabbeti kurdu. türlü türlü espiriler şakalar vs. muhabbet deli gidiyor. ezbere çalabildiğim 3-5 bilemeden 10 şarkıdan biri olan artık sevmeyeceğimi çalalım dedim. şarkıyı çaldım abi sonunda :

zigon : artık vermeyeceğim.

hatun kişiler : neye uğradıklarını şaşırdılar.

zenci : zaten anlamıyor onu geç.

ve derin sessizlik

sexton durumu toparlamak adına hemen bir giriverdi : öyle artık vermiyor.*
artık vermiyor ne lan...

ve sexton ın bütün uğraşlarını boşa çıkaran ben.

edit: goodboy seni de andık hacı. kızlardan biri tokatlıymış.*
pes oynayamadan, kafasına vuramadan elimden kaçan genç.
"zirve işlerini bıraktık abi bizden geçti o iş" dedi güldüm.
(#7898922) çaylak olmak istedi ve oldu.*
(bkz: yedinci nesil çaylak)
kapıcısının volvo su var kendisi 1.3 toyata corolla ya biniyor.*
mezhep ölçer.
adam fakir beyler.
nick altının çoşması gereken yazar.
nedendir bilmem sex ile alakası olmayan bir nick sahibi yazar olarak aklımda kalmıştır kendisi. ilk olarak bunu belirtmeliyim(o öyle yapıyor da genelde). *

sonrası da can sağlığı zaten. dinlemeyi bilen, bunu becerebilen bir yönü var bu adamın ve günümüz şartlarında insanlarda bunu bulmak pek zor arkadaş. herkes "ben konuşayım", "ben de biliyorum lan amınakoyim" derdindeyken(benim deyimimle herkes kendi hikayesinde kahramanlaşırken) böyle bir adamı koruma altına almalı, nesli tükeniyor zira...

belirtmekte fayda var: sadece nickinin sex ile alakası yoktur. kendisi son derece sağlıklı ve yakışıklı bir erkektir yoksa ki. ve ne kadar sempatik olduğunu da belirtmesem daha iyi olacak. neme lazım adımız falan çıkar sonra... *
#8783648 nolu entrysi ile bir şeyler anlatmış ama biz gönül dostları pek anlamadı.
boş evi olan liseye babasının verdiği öğüt başlığını açmış yazar. buldum oğlum seni.
değişik yazardır.

olsun arkadaşımın liseden arkadaşıdır yani bu demek oluyor ki bizim zigon sehpa boş adamı sevmez koşturmasını diliyoruz efendim sözlükte.kolay gelsin.
troll baficisi. koca adam zaten, zorlamayın dikkatinize alamazsınız.*
bafilediği trolleri deşifre etmesi beklenen yazardır.
(bkz: bafilesin efendim)
neler olmuş kamil.

ne milleti bafiliyorsun lan. sana ne el alemin troll ünden? ben akıllı uslu ol demedim mi? cık cık cık.

o değil sexton iyi çocuktur da arkadaşları kötü arada onlara uyuyor. sözlüğün ebesine atlıyorlar evet.*
doğum günü kutlu olasıca yazardır. iyi doğmuştur.
(bkz: koştursun dünyada)
yanlış ihbar degilse bugün doğum günüymüş. kutlarım canciş.
adımı sol frame de görünce öldüm sandım.*