bugün

yenisinden , 9 olup gelen ..sözlük deniz.
(#17601930) Güldürmüş yazardır.
(bkz: #17660963)
(bkz: #17603061)
(bkz: #17602331)
(bkz: #17585101)

iyi yazıyor...

ne kadar yetenekli olduğunu sadece bu entryden bile anlamak mümkün..

(bkz: #17636840)

ama sanki daha sözlüğe ısınamamış gibi geldi bana, hani bahsettiğim şey zihinsel bir oryantasyon değil o konuda zaten gayet iyi, sadece cesurca uzun yazılar görmek istiyorum kendisinden sanırım.

hoşgelmiştir ayrıca.
(#17636840)
çok güzel özetlemiş.
(#17677582)no'lu entrysi ile duygularıma tercüman olan nesildaşım yazar.
(bkz: rusya dendiğinde zihinde oluşan ilk imge/#17698163)

entellektüell bir arkadaş.
hoş sohbet yazar.

iyi ki varlar böyle yazarlar gerçekten de!. elit adamdan da seçkin insandan da şakkadanak anlıyorlar şükür ki.

kendisine şiir yazmak isterdim ama inanır mısınız modumda değilim. ve biliyorum herkes bekliyordu şu an ama özür dilerim sonra yazarım kızmayın lütfen!. sizlere sözüm olsun diyeyim.
iyi yazar. net.
facebook ta liverpool ülkü ocağı tadı veren bir sayfa. arabeskçiler, lahmacun, ayran, şalgam suyu vb ti ye alıyor.
Hakkı bulut, mahmut tuncer, lahmacun ve şalgam tadında bir facebook sayfası. Bir fenomen.
facebook'taki bir komedi sayfasının adından esinlenip orijinal olmaya çalışan yazar.
mükemmel bir facebook sayfası.
iyi bir yazar olduğunu düşündüğüm kişidir.
sevilen sayılan yazar. böyle yazarlara saygımız var.
nickine bayıldığım yazar.
çaylaktır. en kısa zamanda aramıza dönmesi dileğiyle.

tp sözlükten sevgiler.
çaylak yemiş yazar. Tekrar aramızda görmek istiyoruz kendisini efenim.
çaylak olmuş. bir an önce dönmesi ümidiyle, bekliyoruz efendim.
Gereksiz çaylaklığı sona erince dönüşü muhteşem olacak yazar, öyle böyle değil.*
Emre Keskin adlı punk müzik dinleyecisinin açtığı bir sayfa.
böyle donanımlı yazarlara sözlüklerde ihtiyaç var; gerçekten.

(bkz: #18254814) öğrenmenin yaşı yok; gülmenin de.. beni güldürdü ağkşamüstü ağkşamüstü.
baktım yeni yeni terimler türemiş, ee yaşlılık anlamadım haliyle.

başladım ilk kez sevişeceklere tavsiyeler başlığını okumaya. blowjob, handskop filan kendimi başka bir dünyada zannetim ama teknolojinin nimetlerini de yemişiz ya bir kere; hemen arattırdım motordan. lan motor deyince de benim aklıma hep başka şeyler gelir malum yaşlandık eski toprak sayılırız. neyse;

ne çıktı ya la karşıma; bu blow,mlow, handi dedikleri şey hatunun ağzına ve eline verme işlemiymiş ya. gül gül öldüm. bir de tok karnına yapmalıymış konsantre konusundaki sıkıntıyı gidermek için. amanin.

ya işte öğrenmenin yaşı yok. bundan sonra verecem blow babayı yakaladığımın ağzına.

hayırlı günler. *
(bkz: #18277716) hiç durmasın yola hep devam etsin yazarıdır.

başarılar.
(bkz: #18279099)donanımlı bir yazar. bize böyleleri lazım işte.
nicki ilgimi çeken bir yazardır.
nicki silgimi çeken bir yazardır.