bugün

görsel
Ve uyandı.
tanimadigin,tek gecelik iliski dusundugun ya da yattigin eskort sana sarilmaz. Bir hayvan gibi ciftlesirsiniz.(sukur oyle bir deneyimim olmadi)Ama sevdigin kadinla yatarsan,sıkı sıkı sarılır. Çünkü o sevişmede bir duygu vardır,bir bağ vardır,sadakat vardır. kendinden cok karsindaki kadini dusunursen,o da sana fazlasini verir.onemli olan onu ozel hissettirmen.

edit:genelevciler eksiliyor galiba.
Önce dişlerini fırçalaması gerekiyor.

Ağza boşalmadan sevişme mi olurmuş arkadaşım?

Geberin.
Kadınlar hep ağlar... Bende sana bir sır vereyim mi ? Asla yaptığın kadınları anlatma içinde kalsın öyle daha güzeldir anılar.
kızı yatağa atana kadar kırk takla atıp, işi bitince de kullanılmış mendil gibi kenara atan; üstelik o masumca sarılma isteğini kursağında bırakıp, gözünden yaş akıtan insan benim gözümde erkek değildir. hatta insan sıfatına bile ters düşer.
Sonra bi uyandi yine ruyalanmis... (bkz: rüyalanmak)
Kesin yolludur.

Edit: Şurada iki şaka yapalım diyoruz onu bile ciddiye alıyorsunuz. Ne kadar tahammülsüz insanlarsınız. Tamam hiçbiriniz yollu değilsiniz, yollu olan benim.
Aşktan sevişmiş kızdır. Koruyun kollayin.
Sevendir, sevilmesi gerekendir...
Sevgi kelebegidir.
Sevmedigim icin sevmedigim durumdur.
sarılmak sevismeyi unutturmaz.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
Ruhsal yonden de tatmin olmak isteyen kizdir.

Kendini seks objesi gibi hissetmek istemeyen kizdir.

Tenini iliklerine kadar hissettigi erkegin ruhunu da hissetmek isteyen kizdir.

Normal olan kizdir.
şimdiye kadar onunla yatağa girenlerden sevgi görmemiş ve bizden ilgi bekliyor olan kızdır ve sarılmak lazım ikinci görüşmeyi garantiye almak için..
Sevismeyi ancak sarilarak tamamlayabilirsiniz. Obur turlu ona sevismek denmez...
Seven kizdir. Uzmeyin.
Bana denk gelmez ki şöyle bi kadın gider piçlerle sevişir dillere düşer.
Sizi seviyordur seksi araç olarak görmüyordur ve sarılarak bunu kanıtlamıştır.
Seviyordur ve bunu söylemeye cekiniyordur.
Sarılmak isteme sebebi kendini adama ait hissetmek ve sahiplenmesini istemesinden kaynaklıdır diye düşünüyorum.
Beş dakika sonra Sarılsın efendim. Zira yanıyoruz.
Sizi seviyordur. Eger sevmiyorsaniz daha fazla uzmeyin bu kizi
erkek sigara ile sevgilisi arasında kararsız kalacak ve seviştikten sonra sevgilisine değil sigaraya sarılacaktır.

açık ve net!
normal olandır. Fakat Erkek bu durumdan hoşnut olmaz.