bugün

erkeklerin ne kadarı böyle birşeyle karşılaşır bilmemekle birlikte nedenini hep merak ettiğim olaydır.

birbirinizi tanıyor, hatta seviyorsunuzdur ve belki aşıksınızdır. bakın bir gecelik sevişmelerde olmaz bu genelde. en azından ben karşılaşmadım. ama hep karşılaştığım bir olay varsa o da aşkla sevilen ve sevişilen kadının ağlamasıdır. ve bunu ona soramazsınız.

ağlamasının nedenleri ne olabilir diye düşünürür durursunuz. neden sessiz bir şekilde o inciler yanaklarına oradan yastığa dökülür ki? sonra bunun nedenlerini düşünür durursunuz.

1. bu muydu? bu mudur? bu kadar mı salağım? neden bu adam? hem yakışıklıda değil. kızım düştüğün duruma bak.

2. biliyor usun ahmet seni çok özlediğim halde şu an bu hayvanın yanındayım ve az evvel onunla seviştim.

3. ama ben bunu yapmak istemiyordum. annem beni o. çocukları faydalansın diye mi doğurdu?

4. hayatımda ilk defa sevişmekten bu kadar çok haz aldım. çok mutluyum. o tenden öbürüne yalan yere savrulmuşum bugüne kadar. vs.

aaah! sebebini soramadığım için bu sorunun yanıtını asla ve hala öğrenemedim. ve bunu bir değil bir çok kez yaşadım. (fena reklamım oldu)
nedenini merak edip, asla öğrenemediğim sorunun cevabını birgün öğrenebilecek miyim belirsiz.
(bkz: orgazm sonrasi aglayan kadin)
(bkz: sevinç gözyaşları)
(bkz: mutluluktan ağlamak)
yaptığı şeyin yanlış olduğunu düşünen kadındır. fazla kafaya takmaya gerek yoktur, orgazm sigaranızı yakarak onun ağlamasını izleyebilirsiniz. hem ağlasın açılır...
(bkz: ağlama melis) *
cevabı bulunmuştur. seviştiğiniz kadın sigara yakmak ya da size aşk sözcükleri söylemek yerine ağlıyorsa, aklında hala ve hala bir başkası var demektir.

ne mi yapmalısınız? duruma bağlı. ya sizinle yaşar ya da sizsiz, ama yaşar, ama öyle ama böyle.
(bkz: olmuşa ve ölene çare bulunmaz)
Duş alırken ağlayan kadın olur.