bugün

açıyı ayarlayınca yapılması zor olmayandır. tabi sevgiliniz 1.50 değilse. ona da bağlı biraz
Harika bir hadisedir. Zevk verir. Birde minik ısırıklarr.
(bkz: emrah koş ananı emiyorlar)
zevk verir.
nerden mi biliyorum, zevkin doruklarına varan hanım kızımızın memeleri füze şeklini alır.
bu sana bir şeyi anımsattı mı, evet tam da o işte
senin de çükün dimdik oluyor di mi.
sen orandan zevk alıyorsan o da orasından alıyordur.
(bkz: düz adam sami)
gerçekten meme ucundan zevk alma diye bişey var mı ?

hep merak ederim bunu.

aydınlatın beni kadınlar ve bu saçma sapan söylemleri bi yerlerinden uyduran erkekleri de.
bir göt yalamak değildir. (bkz: rocco)
emilen meme hatun kişinin memesi ise bir süre sonra ağızda mayhoş bir tat bırakır ama hatun kişinin yüzünün ifadesi o mayhoşluğa değer durumudur, yok hatun kişi sizin memenizi emiyorsa zevk vermez. *
(bkz: emmeli gömmeli)
e sevişme dediğin de öyle olacak hacım zaten. ne o lan? kuru kuruya sok, boşal, çıkar.
okuduktan ve ardına yazılanları ve gösterilen ilgiden sonra
sözlüğün isminin
(bkz: ulu manitu sex fantezileri sözlüğü) olarak değiştiriverelim diye beni düşündürten söylem.
bayan kişisinin memesi olarak algılansa da erkeklerde bu zevki yaşayabilir.
eğer sevişme derken cinsel birleşmeden bahsediliyorsa emen tarafın partnerinden 20-30 cm kısa olduğunu gösterir.
genelde en bilinen fantezi yöntemidir. pozisyon bilgisi olmayan erkeklerin en sık kullandığı yöntemdir."Bari yapamıyoz emelim.",v.b...
normaldir.

hayır yani, sevişme esnasında böyle bir şey yapmak gayet normaldir, onu demeye çalışıyorum. şeyi düşün bir de, kavga esnasında sevgilinin göğüslerini emdiğini düşün... saçma olmaz mı?
ya da yolculuk esnasında, otobüste... ?
veya sevgiliyi babasından isteme esnasında yaptığını düşün.. ?

olmaz, yakışı kalmaz, adamın amına koyarlar ayrıca. o yüzden bunu sevişme esnasında yapmak en makbul olanıdır, caizdir.

düzeltme: düzelttim.
(bkz: bluevelve nin entrysinin başlığından tanınması)
(bkz: sevişme esnasında sevgilinin meme uçlarını ısırmak)
(bkz: arsızca yaladım aşil tendonundan)
erkeğin doğumdan sonra ki ilk 6 aylık dönemine götüren tensel temaslar zincirlerinden biridir. meme erkek için çok önemli olmakla birlikte kadını çıldırtıyor fikri tamamen kendi yumurtlamasıdır. elbette cinsi münasebet ortamında salgılara o denli coşku verilmişken bu tür temaslar debiyi hızlandırsa da aslolan daha sonra olabilecek vukuatlara zemin hazırlamaktır. binahaleyn aslında meme ucu emmek yerine ayak topuğunu yalamakta aynı etkiyi gösterecektir. kaldı ki ateş parçası olarak yatar pozisyona geçtiğiniz partnerin meme uçlarını emmeye başlamanız onda annelik içgüdüleri uyandırarak şefkat hormonlarını da salgılatabilir. bu durumda ateşi sönen partnerinizi yolcu edip arzularınızı çavuşu tokatlamak suretiyle de gidermenize sebep verebilir. yerseniz.
dadından yenmediği için emme durumu.
sevgili ile sevişgen arasında kalması gereken harekettir.
Ha anne babanız size bu tarz şeylerden bahsediyor, nasıl çatır çatır yiyiştiklerini ballandıra ballandıra anlatıyor, hatta anneniz tüpçü, muslukçu amcaları çağrırıp çağırıp duruyorsa, bu konuların mahrem olduğunu bilmiyor olduğunuz aşikardır. Tabi annenizin memelerinden emilmeyi çok sevmesi sizde bunları birileriyle paylaşma isteği uyandırıyor da olabilir.
Yine de yapmayın etmeyin. Anneniz o sizin.
(bkz: fantezi yazmak serbest mi)
emmeden önce buz masajı yapılırsa bonus kazandıracak aktivite.
sevişme esnasında meme uçları ısırılıyorsa,artık o sevişme ötesi bir eyleme dönüşmüştür.
(bkz: sen suyu ısıt ben geliyorum)
(bkz: meme yapmıştır o)
çok keyif verici bir hadisedir erkek açısından.kız açısından bakarsakta emen erkeğe göre değişir kimisi narin bir şekilde yapar ve bundan zevk alınır ancak kimiside vardır ki 50 yıl mapus yatıp karı yüzü görmemiş gibi saldırır bu durum ise kızcağızı seksten dahi soğutabilir.
oral döneme dönüştür. bir nevi nostalji...