bugün

tanrıça gibi kadındır.
bir çoğu "kocacım" der hatta.*
(bkz: sana kredi vereyim ama sen geri ödeme diyen banka)
fuck buddy felsefesini sindirebilitesi yüksek kadındır.
yine bir troll hayali. ulan o karı sevişelim ama sevgili olmayalım dese sen ayağına kapanırsın "gurbanın olam gitme bi kere daha ver" diye...
candır o.
türkiyede öyle bi varlık varsa... eğer ki varsa.... eğer ki varsa... benim haberim yok :/
sevgilileri vardır, pek sevinilesi bir durum yok ortada. onlardan arta kalan zamanlarda size küçük fırsatlar sunabilir.
canandır o.
terkedilmekten korkuyordur. ilk birliktelikten sonra da "sen sakın beni arama ben seni ararım." der. Sırf aranılmamaktan korktuğu için.
her erkeğin hayallerinde yaşattığı kahraman kadındır.
orospu değildir.dünya üzerinde 1 milyara yakın belkide daha fazla kadının yaptığını yapıyordur.zamanında benim de vardı bi fuck mate im.ne güzel geçinir giderdik.
ne zaman evlenicez aşkıııam diyen kıza göre iyi ,

ne zaman bi derdim olsa kocaman gülümsemesiyle boynuma sarılıp tatlı tatlı bişiler anlatan kızdan kötü..

insanlar zaten nası sevgili oluyolar bunu da çözemedim.. bakın size yemin ederim ki bilmiyorum 2 insan nası sevgili olur.. yani eski usul , çıkalım mı hihihiler için fazla marjinal oldu zaten artık ortamım.. şimdi bakıyorum etrafıma "sevgili" olanlara baya baya sevgililer yani in e rıleyşınşip arkadaşları filan biliyo yenge enişte modundalar , ama konuşmuyolar..

bi arkadaşım var 3 senedir bi kızla.. kız kafe pide çalışan gayet kuul çevresi olan bi hatun.. güzel.. çocuk desen tübitak ödüllü bi eeeci.. beraber yaşıyolar , tüm herkes çıktıklarını biliyo.. ama konuşmuyolar.. çocuk cumartesi gecesi saat 3-4 gibi benim başka bi arkadaşımı arıyo bütün haftanın geyiğini yapıyolar.. kızın da sevgilisi var hatta sevgililer bile arkadaşlar birbirleriyle.. herşey kuul ve arkadaşlık sınırları içinde..ama kazın ayağı öyle değil..

yani şimdi bu çocuk sevgilisiyle sevişiyo , arkadaşları var ortak , fotoğrafları var hatta bizim bile fotograflarımız var , pazar günleri kahvaltıya ailesiyle beraber kızı da dvet ediyo , ilerde şöyle yaparız aşkıııaam geyikleri de yapıyolar.. ama kız , çocuğun doktora hocasının eşiyle yaşadığı sorunları bilmiyo.. fakat bu benim arkadaşım biliyo.. bu benim kız rkadaşım , sevgilisiyle yurtdışına gitme planları yapıyo aileleri tanıştırdılar odur budur , iyi güzel ama kızın taktığı fularların üstündeki sembollerin ve o fularların hangi gün takılacağının bi tek diğer çocuk farkında..

bu aldatma orospuluk filan değil.. uzaktan çok küçükmüş gibi duran detaylar da hatta.. başkaları için belki , eee arkadaş bunlar dedirtecek şeyler ama benim bazen tanrıcılık oynayasım geliyo.. böyle bi kaç hokus pokus bu çiftleri birbirinden ayırıp esas sahiplerine teslim etmek filan.. yanlış iliklenmiş gömlek düğmesi gibi öyle birbirine değen hayatlar.. çünkü öyle bi ahenkleri var ki , o kadar çok tanıyolar ki birbirlerini , birbirlerini tanımak için harcadıkları o canım enerji harcanıp gidiyo böle başkalarıyla..

işin kötüsü ne çocuk ne de o arkadaşım bunun farkında değiller.. soran olsa , akıllarına bile gelmez..

ama aslında sevgili olanlar onlar.. yani gerçekten onlar.. bi gün kocaman bi buluşma ayarlayıp geç kalmıştım.. 10 12 kişi var masada.. herkes tutmuş birini konuşuyo.. sevgilileri de yanında.. girerken içeri dedim , kesin sevgililerine sarılı ama birbirleriyle konuşuyo olucak bunlar diye.. nitekim de tahminimde yanılmadım.. bu bunu eskaza söylesem 3ü birden benden nefret eder ama gerçekler de söylenmiyo diye , gerçek olmaktan çıkmıyolar..

anlatamadım şimdi ama birinin fular sembolüne dikkat etmek yer yer biriyle beraber yaşamaktan mühim oluyo..
öyle bir dünya yok maalesef sevgili okur.
hatta:
(bkz: uyan süpermen daha uçacan)
aslında her çekici bulduğu erkeğe içinden bu cümleyi kuran milyonlarca kadından biridir. Sesli düşünenleri afallatır. kısaca candır.
- siz türkler sevismek için önce isim ögrenmeniz gerekiyor degil mi..?
+ hee amua goyim yau, sorma yau..
bu kadına hayır diyen erkekle evlenilir işte.
var böyle kadınlar ama cennetten indikleri için, hemen giderler ve görenler de genelde pek yaşamaz...
görmedim duymadım bilmiyorum.
gerçekten böyle kadınlar uğradıkları yerde fazla durmuyor, sen git demeden gidiyor ama işte geri gelmiyor.
aranan fakat bulunamayan kadındır bir çoğu sevişme sonrası bu kadar mı yani aşkımız bu kadar mıydı gibi laflarla insanı bunaltır hatta bir çoğu hamileyim gibi yalanlarda söyler.
tadından yenmez.
--spoiler--

geçen gün kerhanedeydim...

--spoiler--
Kendisine çok guvenen kadındır.
(bkz: o melek o)
güncel Önemli Başlıklar