bugün

az önce seviştiğini millete hissetirme dürtüsü ile yapılan hareketlerdir. mesela sevişirken partnerinizin kulağına "aşkım şu an sevişiyorum" demek gibi.

birazdan gelecek "sevistigini belli etme yollari diye başlık açmak" ayarı için not : az önce sevişmedim.
çükünde prezervatifle çıplak şekilde starbuck'a gidip, bardağa çıkarmadan beş yazdırmak.
anket lan bu tandanslı bakınızlar vermek mesela. neymiş sözlüğün ebesini skmiş. hasittir ordan yavşo.
sevişme esnasında olmasa bile sonrasında boyunun bir kaç tarafından şahsen morartılması gibi yahut kimsenin mikinde bile olmadığını bile bile gelip muhabbetin en su götürmez yerinde "abi hatunlaydım,acayipti yahu" diyerekten yine kimsenin sikinde bile olmamakla devam edilecek olaya aktör olmuş şahısların yollarıdır bunlar.Lakin bu zat-ı muhterem bilmezdir ki artık sevişmek bakkaldan ekmek almak kadar kolay birşeydir ve toplumda artık sevişebilmek prim yapmıyordur.
(bkz: gesi bağlarında dolanmak)**
orman yakmak. zira yapabilmek için az önce popodan yemiş olmak gerekir. *
sevişmeyi olağan dışı bir olay olarak gören,seviştiği zamanda kendisini artık üstün biri olmuş sanan kişilerin bunu duyurmak için aradığı yollardır.***
-ahmet prevervatifim dün bitti markete cıkıyosan bi kutu olsana
+aaa.. peki...
Sevişilen gecenin sabahı duş almadan arkadaş ortamına girmektir
-kemal abi yorgun görünüyorsun.
-uyumadım be Sinan
-niye abi bir mevzu mu var?
-yok be koçum jale yengen bendeydi,
-ha anladım abi
-neyi anladın sinan?
-yengeye dalmışsın abi
-ha anladın sinan.
-amket lan bu şevki..
+ne amketi abi??
-aman ya dilim sürçtü anlarsın ya* (bkz: anket lan bu)
hatundan harici bir tırnak izi isteme * *
yaz tatilinde sabah kahvaltısında

-off ya her yerim kum olmuş...
(bkz: düğün)

-biz bu gece çiftleşeceğiz, haberiniz olsun, hem de resmi. hem de kızın annesinin, babasının da haberi var. oh oh, yandan, çatlayın. aman .. aman...
- sen benim yeni yaptırdığım dövmemi gördün mü oğlum?
+ yok abi ya nasıl bir şey göstersene
- aha bak tam meme ucumun üstünde
+ baya bir mor yaptırmışsın be abi
- seviyorum ya moru.
+ ayşe nasıl abi bu arada?
sözlükte testestoron kokan başlıklar açmak.
en kısa yolu sözlüğe başlık açmaktır.*
şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın ki.
geçen gün yine, ayak üstü sevişiyorduk.
(bkz: saldiray abi)
+ ne oldu? hani önemli birşey söyleyecektin?
- him, biz sevişiyoruz.****
sevistikten sonra belediye otobusune binmektir.

yasli teyze: aaaa uzerime iyilik saglik! ay, sevismis bunlar!
yaz günü boğazlı kazak ile okula gitmektir.
bir erkek adına yakası açık bir sweet shirt, t-shirt giyilerek gerçekleştirilebilecek bir eylemdir...
eğer bahse mevzu türk erkeği ise öyle imgelere, işaretlere gerek yoktur. direkman, 'abi dün akşam mala vurdum' der. *