bugün

görsel
sarap degilde, tekila shot olsa belki.
Sonucta ayak+ ter + tuz = tekila.
gerçekten seven erkeğin değil ancak gerzekken seven erkeğin yapacağı harekettir.
bence yersizdir,

asıl yapılması gereken, oteldesindir tamam mı, lüks bir otel, en pahalı şarabı söylersin odaya önce birer kadeh içer ortamı ısıtırsınız, sonra sevilen kızın giydiği o otelde verdikleri terlikler var ya hani, onu ayağından alırsın sonra o geniş ağızlı kadehin içine bandırırsın bir güzel, sonra da yumruğunla sıkıp ağzına seri damlalar halinde damlatır içersin.

olması gereken budur.

bu kadar alegori size yeter.
saçma sapan bir olaydır.
genelde pavyonda yeşillenilen kadının ayakkabısına şampanya döktürülür. döktüren barzoya kol gibi girer.
Ayakkabının yenisini alırsa içebilir. Lakin nadir topuklu ayakkabı aldığım için az öz ama kaliteli olurlar. Üstelik içilen şarabında en az ayakkabım kadar güzel olması gerekir. Fiyatı önemli değil. El yapımı şarapta olur. Bence hoş bir anı olarak hatırlanır.
Ayakkabının içinde üretimi için gerekli olan tonla kimyasal bulunduğundan dolayı tehlikeli olabilir.

Ben burada sevilen güzel kızın ayağının kirli olduğu düşüncesiyle tiksinti duymam. Çünkü sevdiğim kızın ayağı mutlakaki temizdir. Ben öyle inanırım. Ama ayakkabı da kimyasal vardır orası kesin.

Aslında fantaaazi olarak görüntüde güzel gibi dursa da tehlikelidir. Yapmayınız.

Onun yerine sevilen kızın ayaklarını öpün daha iyi.
çok değişik fantazileriniz var ben hayatta yapmam yapan muakkak olur ama onun ayaklarının bakterilerinin olduğu bir yerden şarap vs. şeyler içmek çok iğrenç
seksenli yılların sonları doksanlı yılların hemen başlarında kalmış ve iyi ki oralarda kalmış pavyon şeysidir. abiciğim illa hoşlandığını belli edeceksen ve solisti/kadını onurlandıracaksan peçeteye/kağıda "hastanız ailecek" falan yaz yolla/ver. biraz erotizm katayım dersen kulağına bişi söylerken südyenine doğru sıkıştır peçeteyi/kağıdı. en fazlası tokadı basar ağzına 15-20 dakika sızlar. ayakkabından içiyorsun bunun mikrobu var bakterisi var mantarı var. değil mi yaa.
bardagi dururken, gereksiz bir show.
enterasan bir sevgi anlayışı. sonu kıçtan topuk çıkarmakla bitebilir. malum dünya da örnekleri var.
insan okuyunca yadırgıyor belki ama o zaman öyle olmuyor işte.

Olmuyordur yani.
bunun için sevilen kıza gerek yok ki. sadece ayakkabı lazım.