bugün

insaoğlunun en uyuz taraflarındandır o kadar uyuz bir şey ki kızın peşinde koş koş koş sonra tamam kabul ediyorum deyince hedefsizlikten doğan bir değersizlikle baş başa kal sonraki aylar için (bkz: görüldü)
edit: vay amk vay şimdi farkettim hatamı kızlar siz yine de sevin siz yeter ki sevin geriye kalanları sikeyim siz sevin yeter ki.
Enteresan bir durumdur.
Insan sahip olamadiklarinin esiridir lafını dogrulayan olay.

Edit: vay amk boyle bir soz yokmus ben uydurmusum simdi.
insanoğlu'nun imkansızı bulna sorunudur

ne tür bir istek olursa olsun, istediğine ulaşınca değerini yitirir kışinin gözünde. (bkz: sen bir şey isteme kardeş)
sevilen kız benim sevdiğimin onda biri kadar sevsin yeter.
yeter de artar.yeter ki sevsin.
bu konular ile ilgili tonla filozof ve yazar bisiler yazip cizmistir.

bugunu yasama arzusu- Schopenhauer tedavisi (irvin yalom) okunabilir basit bir baslangic icin.
insanoğlunun nefsinin doyumsuz olduğunun kanıtıdır. zira bütün dünya sizi sevse marsa göz diktirecek özelliktir. ünlü düşünür ajda pekkanın bu konuda söylediği önemli bir sözü paylasmak istiyorum sizinle.

(bkz: hep bana hepbana hepbana)
Bu konuda en güzel sözü büyük düşünür semra hanım söylemiştir.

(bkz: daldan dala)
Cocukluk gibidir bir oyuncagı cok istersin aldırana kadar kendini yerlere ata ata aglarsın, oyuncak alınınca iki saat sonra atarsın digerlerinin arasına.

(bkz: maymun iştahlı olmak)
bu konuda en ünlü sözü nihat doğan söylemiştir.
(bkz: fransadaki çocuğun fransızca konuşması sorunsalı)
4. Murat'ın Bağdat'ı almaya çalışmak, bağdat'ı almaktan daha güzeldi!" sözünün tam uyduğu durumdur. Bu sadece erkek için değil kadın için de böyledir. Insan doğasında vardır, ulaşıp elde edince değer yitirmesi olur malesef. insanoğlu doyumsuz, hep arayış içinde..
Çok sık başıma gelen bir durumdur. Tedaviye ihtiyacım var farkındayım.
Olum hepimiz mi aynı düşünüyoruz lan durumu.
Pardon burda bir gt var kalkti indirebilir misiniz?
Katiyen yalandır efendim zaten sevgi dediğiniz şeyi hoşlanmayla karıştırıyorlar çok gıcık oluyorum abicim sevgi demek alışmak demektir anlaşmak demektir 1 hafta tanıdığınız birisini sevemezsiniz ve bundan dolayı sizin sevdiğiniz ya sizi seviyordur yada sevmeye başlamıştır aksi halde ergenlikten bir adım ilerisi değildir.
Arzunun nesnesine değil arzunun kendisine olan bağlılığın ayırdını kavrayamamış doyumsuz ego durumudur.

Kaynağı 0-1 yaş oral döneme bağlı güvensizlik ve tatminsizliktir.

Aslında Altında yatan değersizlik duygusudur.
Henuz sevilmedigim icin yorumlayamiyorum.
Altının çöpe düşmesidir. Ama altın hala altın, çöp de hala çöptür. illa ki siktir edileceksiniz. Karmik evren de altına altın verecek.
ben bunu çok yaşadım. sevilmek istiyor adam seviyoruz. sonra çekip gidiyor. karaktersizliğin biçim almış hali.
güncel Önemli Başlıklar