bugün

Yapmışlığım vardır. Babamın resmini çizmiştim. Çok da güzel olmuştu.
öyle bir kadın var mı ki?
sevilen erkeğe yapmadım ama seven biri beni çizmişti bir zamanlar, her evimi değiştirdiğimde kutuların altında buluyorum, atmaya kıyamıyorum -megaloman mıyım neyim- geçenlerde yine gördüm atamadım, kısacası atılamayandır. çizebilirisiniz efenim atmaya kıyılamayanlardan oluyor.
Düzgün bir erkekse aşık edecek, hiç olmadı en azından gözünde değerinizi arttıracak harekettir.

Beni çöp adam olarak çizen bile yok ki arkadaş*.
neden olmasındır.
Beni çizen bi kız olsa düşünmem verirdim.
böyle biriyle evlenirim.
http://galeri.uludagsozlu...r/survivor-oğuzhan-11397/
Zayıfsa tel ali. Kalıplıysa patatese kaş göz şeklinde çizimlerdir. Ben tel aliyim. Çizecek olan olursa uğraşmasın hani ...
Resim verilen çocuk ne yapmis, merak ettirir.
(bkz: çirkin kızların dertleri) bi boka benzesen o senin resmini çizerdi.
çok gereksiz bişeydir hem çizmek hem çizdirmek, ikiside karşı tarafta negatif etki yaratacaktır, bağımsız kuruluşlarca test edildi onaylandı.
Yaptım ve o kadar çok mutlu olmuştu ki ertesi gün de mesaj atmıştı.
Vay amünüyüm bizimki topluca çekilen fotoğrafta beni bulamıyor diyip isyana sürükleyen başlıktır.
Sevdiğim erkeğin kara kalem resmini çizmiştim . Hani diyorlar ya hep erkekler yapar kızlar hep bekler hiçbirşey yapmaz diye. beklemeye devam edelim kızlar.çünkü kızlar erkekler için birşeyler yapmaya başladığı an o ilişkinin sonu boka doğru gidiyor demektir. bizzat yaşadım.
(bkz: ne kadınlar sevdim zaten yoktular)
Bir yılda ancak yaparım her halde dediğimdir.
benim hatunum çizmişti. bitanem benim.
yetenek ister.
yaptigimdir. hatta cuzdanimda fotograf niyetiyle tasidigimdir.
Bana benzemese de 200'ü aşkın çizimlerimin en üstüne koymuştum, daha çok değer vermiştim. Sonra kalemini aldı gitti, karası bende kaldı.
''verip kaçmayı başardım.''

eline mi vermiş?
Çizip kendisine veremedigimdir. Sonu çöp kutusu oldu.
La yeter da yaaa. Yapacaksan yap amk resmini...

Gerzekliktir. Git ver amk mutlu et yoksa ben sikicem bi daha uplanirsa bu baslik...
Bayıldığım olaydır. Hacı çok özenirdim yaa bizim bi arkadaşın sevgilisi güzel sanatlar öğrencisiydi çizmiş bi gün yollamış görünce çok istemiştim öyle bisey ama malesef. Beni çizecek kalem daha üretilmedi sanırım.