bugün 2432 başlık
kapat

sevilay yükselir

1. 17 -9
    sevdiğim bir yazardır. gazeteport denen sitede yazıyor ama bence kıymeti bilinmiyor.
  2. 20 11
    habertürk teki bir programında, "sudan çok gerici bir ülke..." demiş kadın. tamam biliyoruz. ancak bakınız geri kalmışlığı ne ile değerlendiriyor:

"ama cidden çok geriler. konuşmalarını bismillahirrahmanirrahim diyerek açıyorlar."

bu cahil kadını kim orada tutuyor anlamıyorum. bilindiği gibi sudan bir islam ülkesi ve çoğu islam ülkesinde konuşmalar, besmele ile başlar. bunu bilmeyen cühela sevilay hanım, geri kalmışlığı böyle değerlendiriyor.

bravo, konuşmayı şahin k gibi açsaydı ne derdi acaba merak ediyorum.
  3. 4 1
    ZAMANI KiRLETENLER MURTECi DiYOR BANA,
    YÜKSELDiK SANIYORLAR ALÇALDIKÇA TABANA

NFK*
  4. 2 2
    fatih altaylı ile yaptıkları program esnasında, fatih altaylı konuşurken gözlerinin dingiline dingiline sevgi ile bakan kadın tv programcısı.
  5. 3 1
    malatyalı gazeteci. simdilerde habertürk'te fatih altaylı ile birlikte yaptığı olaylar ve gerçekler programında görülüyor. esaslı kadındır.
  6. 4 0
    ısmarlama köşe yazıları yazarı, maşa.

yok her zamanki gibi tanımam, etmem... ancak sadece iki yazısını okudum genelleme yaptım, yargıladım... kötü mü ettim... etmiş olabilirim...

ama

daha önce (bkz: obama ile aynı otelde bir gece) gibi bir yazıyı yazmış birinin, (bkz: Ahmet Hakan ın dalağı) gibi ayar dozu yüksek, ayrıca tarzı güzel bir yazı yazması bu yargıya ulaşmamda etkili olmuştur.
  7. 4 2
    at sahibine göre kişner deyimine güzel bir örnek.
  8. 3 1
    ahmet hakan'ın dalağı kadar başbakanın oğlunun askerliğine kafa yormayan klasik "bendenci -sendenci" tayfasından olan köşe doldurgacı.
  9. 3 3
    gazetecilik adına insanın yazar demeye utandığı kişi. sabah'ın muhalif isimlere saldırmak için tuttuğu tetikçi.
  10. 1 1
    gazetedeki köşesini günlük olarak kullanan gazeteci.
  11. 3 3
    tuğçe tatari'nin ipliğini pazara çıkardığı kişi. vay bee, oysa ki ahmet hakan'a falan sallarken "vay anam neler dönmüş serhat yaw" diyorduk. kağıt kaplan çıktı.

http://aksam.com.tr/2009/...belgeyi_kim_yiyecek_.html
  12. 1 1
    tuğçe tatari'nin gazeteciliği şantaj ve çıkar için kullandığını belgelediği Sabah'ın itibarsız yazarı. hala yazıyor olması 'utanmaz' tabirinin en iyi örneği.
  13. 2 2
    ahmet hakan'la girdiği dalaklaşma yetmemiş gitmiş bir de ahmet hakan'ın kardeşi ağabeyi filan karıştırmış işin içine.

basit yazar olduğunu ispatlamış sabah yazarı.

http://www.sabah.com.tr/Y...vuruyor_abdullah_topluyor

iyi de ahmet hakan'ın kardeşine çakmışsın tamam da bundan ahmet hakan'a ne ki?
  14. 6 4
    aleme verdiği ayarlarla tebessüm ettiren yazar.

http://www.uludagsozluk.c...lman-a-verdi%C4%9Fi-ayar/
  15. 3 1
    "ergenekon" u konu ettiği ve bahsi geçen savcılara hakaret ettiği gerekçesi ile 11.5 ay hapsi istenen yazar. bu ceza şimdilik açıklanmadığı gibi karşılığında herhangi bir temyiz reddi de yapılamıyormuş ancak yazarımız bir daha dişe dokunur bir yazı yazarsa cepte duran diğer cezası açıklanacak ve ceza yürürlüğe girerken yazarımız da hapise girecekmiş.

özgür basın kavramının anlamını idrak edebilitesi düşük başbakanımız hem ergenekon hakkında hem de şehit cenazeleri hakkında "yazmayınız efendiler" dedi ya...

yazanlara işte böyle "cısss" dercesine aba altından sopa gösteriliyor.
  16. 2 2
    bugünkü yazısında da kendisine 'yandaş' diyen nazlı ılıcak' a çok sert bir şekilde cecap vermiş yazar. şimdi hakkında yazılanları okuyorum da beğeni de var ağır eleştiri de. çok tanıdığım bir yazar değil açıkçası ama sırf nazlı ılıcak' a yazdıkları için bile sevebilirim kendisini.

işte yazısı;

http://www.sabah.com.tr/Y...i_ilicak_simdi_beni_dinle
  17. 2 2
    nazlı ılıcak' ın yazdığı cevaba karşılık anne babasının ricası(!) gerekçesiyle cevap vermeyeceğini yazmış bugün ve cevap vermeyeceğim dediği yazıyla tüm köşeyi doldurup nazlı ılıcak' a 'annem yaşında yaşlı kadın' diyerek çok ucuz, çok basit, çok zavallı bir yol izlemiş maalesef.
    15 martta nazlı ılıcak' a cevap niteliğinde yazdığı o sert yazıyı nasıl takdir ettiysem, bugünkü yazısını da o derecede kınıyorum.
  18. 4 -2
    chp'li olduğunu düşündüren, alevi yazar.
    chp'liler için bir özeleştiri sayılabilecek yazılarını okuyoruz.

http://sabah.com.tr/Yazar...n_artik_cunku_kral_ciplak
  19. 2 0
    bugün habertürk'te berhan şimşek'in karşısında son derece yapmacık görünmekte olan asabi hanım.
  20. 5 3
    (bkz: neo-nazlı ılıcak)
    akp sevdasından vazgeçip, chp sularına yelken açan kişi. haberturk kurulurken oradaydı, pek muhalifti. sonra sabah'a geçip, iktidarın kankisi oldu. patronlarına övgüler düzdü hatta bu ugurda nazlı ılıcak'la bile kavga etti. şimdi de kılıçdaroğlu'na sıcak sıcak mesajlar. "benim babam 80 senedir chp'li" mesajları vs vs.

kendisine buradan seslenmek isterim, yemezler. biz sizi gördük, ne oldugunuzu anladık.
  21. 1 1
    eski chp gençlik kolları başkanı gazeteci. dün (23 mayıs 2010) memleket meselesi'nin de konuğuydu.

(bkz: memleket meselesi)
  22. 2 2
    ilk kez habertürk'ün basın kulübü programında gördüğüm ve artık tartışma programlarına mahalle aralarından bile tartışmacı bulup getirildiğine tanık olduğum gazeteci kadın. siyasi ve fikri meseleler hakkında doğru dürüst hiçbir şey bilmediği halde, adeta bir otoriteymiş gibi davranan, laf bastıran, pişkin pişkin konuşan cahil, haddini bilmez bir kadın. programda ailesinin reklamını yapması ve "yarın benim doğum günüm. böylece bütün türkiye de bilsin. (sırıtışlar)" benzeri zevzeklikte tavan yapan sözlerinden sonra kendisinden çok, onu oraya çıkaranlara lanet okudum. tırnağı bile olamayacağı onur öymen hakkında ileri geri konuşmasına ve tüm sataşmalarına rağmen, berhan şimşek'in seviyesini düşürmeden konuşmasına devam etmesi "ne sabır varmış sende be, berhan abi!" dedirtmişti bana.
  23. 3 1
    "Ortada kuyu var, yandan geç!" isimli yazısında saçmalamış bir adet hatun yazar. bu hatun ünlülerin referandumda hangi oyu kullanacaklarını merak eder ve teker teker aramaya başlar ünlüleri. aradığı ünlülerden sadece sezen aksu hangi oyu kullanacağını söyler buna ve bu da şöyle bir cümle sarfeder; "Nasıl yahu! Nasıl! Yani bu koskoca ve bu güzel ülkemde bir tek Sezen mi var kamuoyuna yüreğini açabilen?"
    yahu sanane! sanane insanların hangi oyu vereceğinden. bu seni ilgilendirir mi?
    işte yazının tamamı; http://www.sabah.com.tr/Y...rtada_kuyu_var_yandan_gec
    not: fazla merak iyi değildir sayın hatun *
  24. 4 -2
    yandaş sabah medyasının yağlama pompası . devletten alınan kredi ile devletten alınan sabahta hükümete paso yağ basan kişi.
  25. 2 2
    biraz önce beyaz tv deki bir tartışma programında çok iyi hatırlıyorum diyerek turgut özal 12 yıl önce öldüğünü söylemiştir.evet canım çok iyi hatırlıyorsun!