bugün

langırt oynamak.
film izlemek.
su savaşı.
beraber şarkı söylemek.
camın kenarında oturup, sokaktan geçenlere bakıp kişilik tahlili yapmak.
hayali yolculuklara çıkıp, ne yapacağınızı hayal etmek.
kağıtlara karşılıklı yazılar yazmak.
sevgilinin saçlarını taramak.

aslında herkesin bildiği gibi gerçekten seviyorsanız, yaptığınız her şey eğlencelidir.
güzeldir.
görsel
yani yan yanasınız aktivite yapabiliyorsunuz bu imkanınız var ve bir de üstüne eğlenceli olsun istiyorsunuz. eh ne diyim.
wii de tenis maçı.
sevgili bulmuş bir de eğlenceli aktivite yapacak. lükse bak.
twister oynamak.
ps oynamak.
Film izlemek, birlikte gelecege dayir hayaller kurup sonunu beni hic birakmaya baglayip birazcik aglayip sarilarak uyuya kalmak bu cok guzel iste.
Gezip yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek.
air hockey son derece eglencelidir.
tabiki de öpüşmektir. utana sıkıla, öpecek seni kahkahalar atacaksın. sen attıkça oda atacak. böyle sürüp gidecek. sonra gıdıklamaya başlıcaksın, bir bakmışsınız gülmekten aklınız gitmiş. vala çok eğlenceli. bir daha nerde gülersiniz bu kadar bilinmez. kitap okumak, müzik dinlemek ne bileyim yürüyüş falan bunlar yaşlı işi. genciz güzeliz. yarıla yarıla gülelim. * * ha öpüşmek aktivite midir bilemem. ama eğlencelidir sonuçta. *
saklambaç oynamak, ciddiyim .
evlenmek.
ne diyorum lan ben??
not: ben başımı yakıyorum bari siz yakmayın.

en çok keyif aldığınız aktiviteyi yapın. örneğin gençlerbirliği maçına gidin, süper olur.
farkli sehirlere gitmek.
kızdırıp kavga etmek. gerçekten çok eğlenceli.
birisi de çıkıp bastıra bastıra ''sikişmek'' dememiş.

sikişmektir.
https://encrypted-tbn2.gs...RLEN8QpJiMxxhMSjEtjMbA3pg
yüzmek.. ama öyle kulaç kulaç değil, sarmaş dolaş yüzmek. su da doğum gibi mesela, yeniden doğmak gibi.
tanımadığınız insanların düğünlerine gitmek. herhangi bir düğün salonuna dalıp sahnenin ortasında abuk subuk oyun havalarıyla yardırıp, göbek atmak. pasta yemek, kılık kıyafetlere bakıp şık rüküş puanı vermek, gülmek gülmek ve gülmek. imkan varsa üç beş kuruş da takın tabi geline, eşek değilsiniz ya. yaptım, oldu, eğlendim.
Çayır Çimen bir yer bulun, baş başa iki bira eşliğinde oturun sohbet edin, kitap okuyun, sarılarak uyuyun, tepenizdeki ağaÇları kuşları izleyin, gökyüzündeki bulutları hayvanlara benzetin, yanınıza gelen kediyi köpeği sevin. Zamanınızın kıymetini bilin. Birlikte paylaşabileceğiniz şeyleriniz olsun. Birlikte vakit geÇirmeyi sevin.
domino taşı dizmek.(sonunda katilde olunabiliyor)
çocukların salladıgı ipte aynı anda atlamak.
birbirinizi videoya sürekli çekmek ve eğlenceli hallerinizi arada bir bakmak,
birlikte yemek yapmak fakat o anlar videoya çekilecek, sinirlenildiği zaman, kepçeyle kafasına hafifçe vurulacak. sonrada izlenilecek.
birlikte üsküdar sahilinin en sessiz yerinde, çimene uzanıp hayaller kurmak, sonra birazda kitap okumak belki.
birlikte yabancı ülkeye gitmek.
birlikte gezmek,
trenlere binmek,
koşmak, yarış yapmak, onunla spor yapmak,
en sevdiğim olan şey, piknik yapmak tabiki,
arada bir balığa çıkmak, ama balık tutacak kadarda sabırlı bir sevgili gerek.

not: şu hayatımda istediğim şeyleri yapamayarak geçirdim. bari ölmeden önce, sahiden şöyle birini bulsamda tek tek yapsam.

büdüt: aşağıdaki bir yazar arkadaş mektuplaşmak demiş. cidden lan, ben mektup yazmayı falan çok seviyorum ama bir erkek bile bana mektup yazmadı. hayır yazdı ama o da ortaokuldan biriydi ve lakabı patatesti. bütün kızlara sözlü dermiş , bir tek bana mektupla yazmış. tövbe allam . hayatımda bir erkeğe mektup yazdım, o da bana yazacaktı ama yazamadı, öyle kaldı. hep diyorum, biri gizlice kitabımın ya da çantamın arasına mektup iliştirse, bazı zamanlar bir umut bakardım ama bulamazdım. sanırsam, gelecekteki sevgilime tek ama tek yapacağım trip şu olacak: ''ben sana mektup yazıyorum sen niye bana yazmıyorsun yaa!?!?!''
güncel Önemli Başlıklar