bugün

çok normal bir eylemdir. kişi senin sevgilindir sen sevişmeyeceksinde kim sevişecek ?
*
duygu yoğunlugunu en uç noktaya getirip yasamaktır.tamamlanma asamasıdır. ama biz sevgiliye dokunmadan severiz. tatmin, tamamlanma olgusunu sevgilimiz olmayan kişilerle gerceklestiririz.bu da demektir kiii sevgiliyle sevişmek eger seviyorsan hayallerdedir.
helada sıçmak kadar basit bir eylem. neden başlık olur böyle özel konular hiç anlamıyorum.

sakatsınız yaaa....
hayal ettiğin dünyaya ulaşmaktır. kendini iyi hissetmene sebep sevgili değil sevginin aşkın kendisidir .
doğal bir eylemdir.
(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar filan)
yapılası en normal olaylardan biridir.
herkesin tuttuğu kendine olduğundan, kimseyi ilgilendirmeyecek hadisedir.
nikahsız oldugu için zinadır, zira nikah olsa karısı denilirdi.

ayıptır günahtır.

sanırım şu uygun olur, baba ben orospu oldum.
(bkz: sevgisizle sevismek)
bunun olmaması absürd bir durumdur.
sevgili olan vucudlar birbirini daha iyi tanır.birbirlerine daha alışık ve daha ritimlidir.sevgili ile seviştikçe seks daha güzel olur.
her şeyin, bir insanı sevmekle başlamasının neticesi.
alternatifi, sevgilinin hayaliyle sevişmektir.
hayatta yapılan ve yapılacak olan, en normal şeylerden biri. sevgiliyle sevişmemek olsa, daha uzun yorumlar yapılır mutlaka.
sadece sevişmek değildir bambaşkadır.
sevişmeyeceksin de ne yapacaksın?

turşusunu kuracaksan hatunun ya da elemanın, e tabi; o da bir bakış açısıdır. saygı duyuyorum.
maslowun ihtiyaçlar hiyerarşisi piramitin de en alt tabanda bulunan hadisedir. dünyanın en doğal şeyidir.

http://img.webme.com/pic/...ilimler/maslow_zegran.jpg
bir pazar sabahı klasiği. ardından yenen sucuklu yumurtada zirve noktasıdır.
(bkz: taraflar için de uygunsa bu işi halledelim)
kaçınılmaz durumdur...

çiftlerin birbirlerini tanımaları ve delicesine salgılanan hormonların belden aşağı pompalanması sonucunda meydana gelen hadisedir.

güzel birşeydir. ilköğretim zamanlarında bol bol kasık ağrılarına, yanmalara ve deforme olmaya yol açabilir. elbise üstü olduğu için (eskiden öyleydi * ) sürtünmeden alev almaya ramak kala acı ve haz içindeki gençlerin başına genel olarak gelir bu ağrılı durum.

lise/16-18 yaş aralarında bu biraz daha gelişir, "speşil layf şpeşil layf - et ete değecek" durumu meydana gelir.

sonra kızlar evlilik hayalleri kurmaya başlar, erkek de kendiyle övünür.

sevgili de olsa bu böyledir. mutluluk vericidir tamam ama gurur okşayan bir yanı da vardır.

talepler değişir, karşılanabilir mi karşılanamaz mı tartışılır. bir taraf çok kuralcı olursa diğer taraf bu işten sıkılabilir ve farklı şeyler arama yoluna gider.

ilk aldatmalar, ihanetler o zaman başlayabilir.

sevgiliyle sevişmek sevmediğiniz bir kişiyle sevişmekten çoook çoook farklı bir durumdur. sevgiliyi öperken daha da içten olur, başka birini öperken yavan...

sevgiliyle seviştikten sonra tekrar yapmak istersiniz, başka biriyle yaptıktan sonra orayı hemen terk etmek istersiniz. bu kaçınılmazdır.

tam tersi olarak, sevgiliyle sevişip bunları yaşıyorsanız onu sevmiyorsunuz demektir.

sevişe sevişe de aşık olabilirsiniz. her yönden karmaşık ve b.ktan durumdur. *
l ele yağmurun altında birlikte ıslanmak kadar güzel; değil bedenlerin ruhların sarsılmasını sağlayacak kadar etkili; insanı hayata bağlayıp mutlu kılan aşkla ısıtılıp bir tabakta servis edilen ve tarafların paylaştığı bir çeşit hayat tatlısıdır.
son derece mantıklı ve duygusal eylemdir. seni bütün gün arayan, sorunlarına eğilen, her derdini çeken, gözü senden başkasını görmeyen, seven biri varken başkasıyla sevişmek ayıptır zaten. ondan başkasıyla sevişecek halin yok.
"- bakkal amca, bakkal amca. sevgilin var mı?
- var var.
- ne duruyorsun, sevişsene. sevişsene. sevişseneee."

şeklinde bir küçük ibo şarkısı yan imalatı yapılası olay. pek tabii bir durumdur.
içerisinde duygu barındırdığı için sex olmaktan çıktığı andır. Sex ve sevişmek, bir yerde kişiye göre göreceli ve farklı kavramlardır.

Örnek:

Sevgilinle sevişirsin.

Sevgilin olmayan birisiyle; sex yaptım, yattım vb daha kaba tabirler kullanılabiliyor. Ama işin ucunda sevgili oldumu, sadece sevişme yakıştırması yapabiliriz. En azından her düşünceli insanın, yapması gereken budur.
güncel Önemli Başlıklar