bugün

Buluşmayın. ilkinden sonra her şey boka sarıyor. Gidin bi' film izleyin kendinize gelirsiniz.
ufak bir mantık hatası barındıran ilişkilerdir.

yani hiç görmediğin ve ilk defa buluşacağın bir insan, nasıl sevgilin olabilir ki.

internet aşkı falandır en fazla.
olmayan tavsiyelerdir.

ulan sevgiliyle ilk buluşma diye bir şey olur mu amk?

ilk defa buluşuyorsan ne zaman sevgili oldun?

netten tanıştıysan ilk buluşmada ayrılmayacağını nereden biliyorsun da "sevgili" sıfatını kullanıyorsun?

aaahh ah.. nerede o eski sevgililer.
şimdi size ilk buluşmamı anlatacağım ve sizde bunları yapmayacaksınız? yapmayın.

buluşmaya geç gittim, buluşma alanına giderken sigara yaktım. bana sarılınca şapkam düştü diye sarılmadım. bize bakan insanlara laf soktum. yemek yemeye gidince sesli şikayetlerde bulundum. ortamda yüksek sesle yine laf soktum.

allahtan çocuk maldı. ben yaptım siz yapmayın nazik olun
Doğal olun yeter. Olacağı varsa olur.
3 saat bekletmeyin.
ilk günden bana gidelim mi demeyin. yangından mal kaçırmıyorsunuz.
ilk kez buluşacağınız birine sevgilim demeyin lütfen.
kendiniz olun kardeşim. beklentiyi böyle dizi film karakterleri nispetinde yukarılara çekmeyin. gerektiği kadar kibar gerektiği kadar öküz olun... hayaller hayatlar tribini baştan hissetmesini sağlayın. eğer bu eşiği geçerseniz işler sizin için bundan sonrasında çok iyi olacaktır.
Herşeyden önce rahat olacaksın kardeşim. Yapmacık olmayacaksın kendin olacaksın. Hafif neşeli birazda ağır olacaksın tabii. Göz teması kurmaya gayret et özellikle ve sarılmak isterse öküz gibi dudaktan değil de alnından opeceksin.
Doğal olun.
Buluşacağınız mekanda sadece ikiniz olmayın ama dikkat dağıtıcı çok fazla şey de olmasın. Mümkünse manzarası güzel bir yer olsun. Normalde olduğunuzdan biraz daha özenli olun. Kahkaha atmayın ama sıklıkla gülümseyin. Fiziksel teması sakın ola abartmayın. Cinsellik ve siyasetten uzak durun, gittiğiniz yer aşırı pahalı ya da aşırı ucuz olmasın.
ilk kez buluştuğunuz nasıl sevgiliniz oluyor diye meraklandıran tavsiyelerdir.
sevisin.
güncel Önemli Başlıklar