bugün

mapde sadece ikiniz varsa tadından yenmeyecek buluşmadır. ama başkaları varsa kan çıkar oyun gerçek olur. sonra gazatelerin ikinci sayfasında "counterda sevgilisi vurulan adamın intikamı." **
kızın erkekten daha iyi oynaması halinde kanın gövdeyi götürmesi muhtemel olan olay.
-ya şebnem bidakka ya!
-kızım arkadan vurma bi!
-tamda mermi bitince şeediyon ya!
(birden kalkar gider ve ertesi gün ayrılır)
ilişkinin gidişatı için hiçte mantıklı olmayan bi durumdur.misal;

-aşkım sen kantır ol ben terör oliim
-tamam
-geliyorum hazır mısın?
-hazırım
(kahramanımız ölür..)
-pusu yapma lan amcık, öyle ebemde vurur
-!?
-öhm.. pusu yapma lan az çık
-çıkıyorum...
-bende çıkıyorum ya. sıkıldım.
-sen kal lan amcık
genelde; erkeğin, arkadaşlarıyla pürneşe şekilde geçen geleneksel counter strike günlerine arıza çıkarma ihtimali olan hatun kişiye oyunu sevdirme, böylece yaşasın counter günleri umuduyla başlayan, hatun kişinin de gaza gelip bir merakla bilgisayar başına oturup "ya aşkım yaaa ahmet'e bir şey söyle yaaa vurmasın beniiii" çığlıkları atarak adamın delikanlı oyun aşkına kızsal kaprisler eşliğinde tecavüz etmesiyle son bulan eziyet.
elinin hamuru ile kızı counter'a bulaştırmaktır.
-aşkım sen awp yi al! ama dikkat et friendly fire açık, beni vurma!
-tamam canım

10 dakika sonra
-aşkım dedik bağrımıza bastık. zıçarım oynayacağın oyuna! sabahtan beri vuruyon kız! bir kere de kodumun terorlerini vuur beeee!!
- ama ama...
- kes lan! seni buraya getirende kabahat zaten hamuna goim!

şeklinde sonuçlanabilitesi yüksek olay.
(bkz: counter oynarken tanışan sevgililer)
eğer kız arkadaşınız sizinle birlikte olmuyorsa ona mutlaka counter oynatın. bi süre sonra beceremeyip
-kalk hadi gidelim,diyecektir. *
oynarken kendini kaybeden hatta dersleri asan butun gun counter oynayan tiplerdir ayrıca nick name kullanırlar garip garip. (bkz: r0ster from full strike).
baraber zaman geçirme faaliyetlerinin çeşitlendiği son zamanlarda normal karşılanacak hatta erkekler tarafından mükemmel kabul edilebilecek durumdur.
-a$kim hadi köprüden atliyalim a$kimiz burda da ölümsüz olsun!
-tamam a$kim. hadi üç deyince!
-bir! iki! üüüç! (ve atlanir)
-a$kim sen niye ölmedin?
-ya a$kim ustume zirh * * almi$im yaa!
-nayirrr!! nolamazzz!!
-admin beni bu serverdan banla artik!
* * *
oyuncuya gıcık olan kesimce ciddiye alınan olay.

(bkz: diyalogum geldi)

--spoiler--
cnn | I Love You : ben mrt nin sewgilisiyim. o burann sahibi. vurmayn beni
MaDaM_FaKiR : oldu yenge.
(Counter-Terorist Team)MaDaM_FaKiR : millet köprü altindan gidiyoruz cnn yi ortaya aliyoruz ok

ADMIN : MaDaM_FaKiR banned. ***
--spoiler-- **
-hayatım 4-6'yı seç.
-nasıl seçiyoruz? dört ne altı ne? ay ateş ediyolar bana sinaan!
-ya dur,lan ateş etmesenize be ipneler, pardon aşkım ya! hayatım b'ye bas.. silah satın al!
-bastım...ay,hayatım ekran ters döndü ya...
-ölmüşsün sen ya, öldürdünüz di mi ipneler, pardon aşkım, ama sen de bilmiyosun ki ya!
kızın sevgilisinin keyif aldığı şeye saygı duyması, sevgilisini sevdiği için onun hayatına adapte olmaya çalışmasıdır. muhteşem bir olaydır.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
(bkz: ön sevisme)
sevgiliye ofsaytın ne olduğunu anlatmak kadar zor olan olaydır.
(bkz: counter strike ne lan)
sevgili ile tavla oynamak gibidir.
ilk zamanlarda anlatmak, zor olacaktır muhakkak ama sonra o da alışınca aynı takımda olmaktan zevk alır insan. birlikte nice rehine kurtarır/kaçırır, nice bomba imha edip/kurarsınız. hayatınıza heyecan girmiş olur. *
Bunun daha iyisi playstation oynamaktır. Gerçi o mekanlara hatunu sokmak daha zor ama pes öğrenmesi counter strike öğrenmesinden daha kolay. Mutlaka denenmesi gereken bir atraksiyon. Bi süre hatun kısmı olayı iyice kavrayıp kumandayı elinize verebilir, rezil olabilirsiniz ama yanınıza kâr kalan sevgiliyle geçirilmiş harika 2-3 saattir.
(bkz: ben ettim siz etmeyin)

sinirli ve kızgın olduğunuz zamanlarda paso head shot yapmanıza imkan tanır. sihirli bir değnek gibidir sinir, sizi frag canavarı yaptırır...

velakin,

oldukça kedi olduğunuz vakitlerde bir oynayın bakalım. gözleriniz "ass" ve "breast" kısmında olacağından mermileriniz pek etki etmez, boyun ve kafa bölgenizden dalan hasmınız, yani biricik sevgiliniz işinizi çabucak halleder...

mevlana güzel demiş...
sevdiceklerin gelebileceği türde intercafelerde görülebilecek hadisedir. kız mouseu tutar. erkek klavyeyi kontrol eder. bir türlü istenen verim alınamaz. sürekli ölünür ama önemli olan beraber bir şeyler yapabilmektir. saçmalamak da dahil.

e: aşkım sağda adam var.
k: hani nerdeğğ??
e: yaa hava da değil off.. bak ateş ediyo ona doğru dön.
k: nerdeğ yağğ... off yine öldük...
silah menüsünde sevgiliye atmak için gül, yasemen, zambak arayıp, hüzünle sonuçlanacak dakikalara neden olur.
ancak erkek gibi bir kızla mümkün olabilecek durum.
sevgilisini yerde kanlar içinde bulan takım arkadaşı karşı takımın anasına avradına headshot yapmaya and içer.
(bkz: erkeklesmis bayanlar)
konuyla alakalı olarak:

http://www.youtube.com/watch?v=E7JZpA_Ne_4