bugün

sağ elim öpüşmez ki. ulan yoksa ilkokul aşkım sevda mıydı o. (bkz: yandım çavuş)
Sanat camiasındaki kişilerin başına sık sık gelir.Malum sinema, tv, işleri.
-necla niye öpüyorsun lan elin adamını?
-dedem o benim ya.
-nasıl deden ya yaşını başını almış hem de kart zampara
-babamın babası. o yüzden yaşlı.
-elini niye öpüyordun peki, söyle çabuk.
-afrika sıcakları sana yaramamış.
-sus zenci köpek...
karşılarına oturup, işleri bittikten sonra farkınıza varmalarıyla suratlarındaki o dumur ifadesini gördükten sonra tek bir kelime etmeden ortamdan ayrılmak.
sizin o mülayimliğiniz ,suratınızdaki acımtrak tebessüm içlerini acıtır da acıtır.
yaşamınızda bir ayrılık sürecine girdiğiniz andır.
olayın vehametini kavradıktan sonra, sevgilisiz olarak hayata devam etmeye sebebiyet verebilecek üzücü durum. şahsım olsa; direkt dalarım, ama yine de sorgulamak lazım.
kimsenin kendine konduramadığı, "olursa yakarım", "yaparsa keserim", "amuğa korum" gibi tepkiler verdiği ama gerçekte götüne baka baka gidilecek nahoş durumdur.
ananıda al git demek için en güzel ortam, deh.
intikam hissinin doruğa ulaştığı anlardan birisidir...
+ muharrem abi biz niye bu filme geldik
- dur lan yengen çıkacan şimdi. muhteşem oynamış.dur dur başladı film.
+ muharrem abi yengeyi öpüyolar abi.yenge öpüşüyor.
- ne güzel değil mi. çok iyi rol yapıyor.
+ muharrem abi yengeyi soyuyorlar abi. aha
- ne güzel soyunuyor değil mi? oyunculuk bu. hele son sahnede bir gülüşü var ki.
+ abi yengeyi ... ben dayanamıcam abi
- lan dur daha en güzel yeri gelmedi filmin.
gördüğüne şükredip 'ya görmeseydim'i düşünmektir.Genelde olay şöyle devam eder:
dur bir saniye açıklayabilirim..
herşey yeterince açık zaten..
bir erkek olarak sevgiliyi bir kızla öpüşürken görmek;
- yatağın bir kişiyi daha taşıyıp taşımayacağı hesaplarına,
- ekstra enerji gerekebileceği düşüncesi ile mesir macunu vs yatırımı yapmaya başlanmasına
- zın zın zıın bir ona bir buna fantazisi yapılmasına
- zaten kızı kaybetmişiz bare öteki kızın da takıldığı gelse eş değiştirmeli bi grup yaparız düşüncesine
sebebiyet verebilir.
ajda pekkan'ın uykusuz her gece şarkısını söylemeye ve şarkıda anlatılan ruh halini yaşamaya başlayacağın andır.
midene kocaman yumruk yemiş gibi hissedeceğin andır. sonrası ayrılıktır zaten...
bi üst asaması (bkz: sevgiliyi arkadasınla öpüşürken görmek)
sevdicek lan o. ayı gibi sevmişsin. bitiyosun olm gözlerine baktıkça..
peki o ne yapıyor karşılığında?
vermiş alt dudağı bir çemçük ağızlıya, cork cork emdiriyor!

ben kendim şahsen işi derhal yaşar usta'ya havale ederim!
onun yapacağı işlem de belli;

--spoiler--
ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni. anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!
--spoiler--
o sahneyi ve yapanı unutuncaya kadar suresiz (bkz: mide bulantısı).
aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor lüften daha sonra tekrar deneyiniz.
ilişkinin bittiği andır, tölerans gösterilebilecek bir tarafı yoktur.
bi kenara geç, osbir çek, hallahım yarabbim dedirten olaydır.
öyle sevgili mi olur lan der insan içinden. kız seçimini yapmış gitmiştir. asıl olay erkek ne b*k yiyecektir. sabırlı olmassa, ya yeni dallama ya da eski sevgili dayaktan hastahanelik olacak ya da yalnız kalan genç mapusluk olacak ya da herkes evlerine dağılacak. çiftler sevişecek, gariban malum.
yok eğer gören kız, yiyişen erkekse, kız kesin ortalığı velveleye verecektir. bikere yeni kız kesin hastahanelik olacaktır. erkek desen bön bön etrafına bakacaktır. eski kız sinir krizleri geçirecektir eğer gerçekten seviyorsa tabi.

ben de derim ki koy g*tüne rahvan gitsin. sallama ya nolcak anasını satayım. kız seçimini yapmış, aşifte işte. gerizekalı kız, beyinsiz. nolcak ya, salak gerzek manyak kız. boşver ya.
(bkz: bilmem anlatabildim mi)
güncel Önemli Başlıklar