bugün

Adamlık çerçevesi dışında yapılan bir eylem.
Sevgiliyi haketmediğinizi gösteren eylem.
Yaklaşık 3 yıl önce yaşadığım olay. Burada aldatan değil, aldatılanım. Yanlış anlaşılmasın. O günden sonra içimdeki her şey yıkılıp gitti. Kötü ve olmaması gereken bir durum. insanlara böyle bir şeyi reva görmeyin.
aynı anda 7 kişiye kadar giden insanlar gördüm ünide.

biz bir kişiye açılıp sevgimizi anlatana kadar, onlar aynı sürede hükümet kuruyorlar.

velhasılıkelam aynı kızdan hoşlandığımızı varsaysam öyle bir tiple. o tip her halükarda kazanacak kızı.

o ahlaksız erdemsiz ama kız onunla.

ben ahlaklı bir yalnız * hayat böyle işte.
yüreğiniz var mı diye karaktersizce değil, vicdanınıza sığıyor mu diye sorulması gereken durum. zorundamıyım demekte değildir. tutmaz. olmazsa ayrılır bitirirsin.
Kendisine karşı duyulan sevginin en küçük zerresini dahi hak etmeyen, karakter yoksunu kişinin uyguladığı bir durumdur.
Karaktersizliktir.

Size güveniyor, seviyorsa bir insan. Nasıl ve hangi vicdanla arkasından gizli iş yapabilir ki insan.

Ve sevgili olmak için sevmek şart. Arada sevgi varsa başkasına nasıl bakar ki insan? Sevgi yoksa neden sevgili olur?
Sanıldığı aksine bir yetenek, beceri ya da efor gerektirmez. Aldatabilmek değil de dümdüz aldatmaktır o.

Kar zarar hesaplamasıdır. bu süreçte Ahlaki değerlerin de yaptırım gücü yoktur bence. Yani ben aslında aldatırım da çok yanlış bir şey demez kimse. Aldatıyorsa zaten otokontrolü buna müsaade ediyordur. Aldatmıyorsa da gerek duymuyordur. Öyle üstüne çok namus, ahlak kasmaya gerek yok. Karşı tarafa yaşatılan özgüven ve özsaygı kaybı hakkındaysa diyebileceğim bir şey yok. Sabır.
Marifet değildir.
sevgiliden önce kendini aldatmaktır.
ulan biz burda çürüyelim, götveren ibne şerefsizler de bunlarla uğraşsın. ne biçim çapkınlıklar.
Aldatabilmek aklında varsa; çık karşısına ayrılmak istiyorum de
Olsun bitsin. Aldatabilmek varsa aldatıldığını öğrenmekte var.
nedenini bir türlü anlayamadığımdır. Hayır yani madem sıkıldın ayrıl. Niye işin içine şerefsizlik katıyosun ki.
Siz sevmeyin amk.
Seviyorsam bu asla olma ihtimali olmayan bir durumdur benim icin böyleyken aynısını karsidanda beklerim.
Çok zor bir şey olmamakla birlikte çok kolay da olmadığı su götürmez bir gerçektir.
O ne ki?! Cocuklarinin annesini aldatabilenler var su dunyada! Insan seytana uyunca herseyi yapabiliyor.
Gerçek ahlaksızlıktır.

Sevgilin olmasın istersen her gün biriyle seviș hiç hor görmem, senin özel hayatın ve senin kararındır, yorum yapmak haddime değil.

Ama hayatında biri varken, senin hayatına almış, senden yana umutları olan biri varken bunu yapmak gerçek ahlaksızlıktır, kötülük ve bencilliktir.