bugün

görsel
hiç hayvan isimleriyle bitmedi, bitirmem.
http://www.youtube.com/watch?v=mynI1AKHFcY. Bu şarkının sözlerini söylemiştim kendisine.
çok sevişme.
nereye amk.
oğlum bak git! de denilebilir arkasından.
yolun açık olsun.
hayırlısı bea.
-ya dur bi!
-kolumu bak kfrederim.
-hıh bi kfretmedğin kaldı zten.
-...
-Allah belanı versin mkoduğum F...
bok var değil mi gidiyon amk gavadı.
-hacı yarın biraz erken buluşalım... pompa dır...
ben:senin de hatan var benimde.mesajlara cevap vermemek de nesi oluyo?
o:numaramımı değiştiriyim yazma bana is te mi yo rum !
ben:bana bıdı bıdı yapma seviyomusun beni sevmiyomusun onu de
o:sevmiyorum.
(2 yıl biter,herşey biter)
Çok yeme sonra kilo alıyorsun, göz estetiğimi bozuyorsun be adam.
Bu eziyeti bana yaptın başkasına yapma! diye bir replik içinde bulunmuşluğum oldu zamanında.
Ben değil, hayat acımasız a dostlar.
son sözü yiyen tarafından sindirilmesi zor olan eylemdir.
''tamam.''
-aşkım küstüm ben sana
ben: tamam o zaman barışınca mesaj atarsın
-ben gidiyorum amına koyim, mal mal bakıyon iki saattir-

bir türlü bitirilemeyen ve tıkanan ilişkinin son an'ı.
arama la artık bıktım la.
- aşkım bir daha, lütfen?
Ne olur gitme. Ufak tefek şeylere kıZıp gitme. Ne yapmadım ki sen çok istedinde. Yavaş yavaş kabul edelim senin ilacın benim ne olur gitme. (bkz: serdar ortaç)
kabul edelim hepimiz biraz pişmanız o sözler için. tabi ki haketmişlerdir ona ne şüphe...
Bundan sonra tamamen kendini bırakacaksın. seni affetmeyecegim kokumu gecmisimi sesimi sana birakiyorum
Eğer numaramı seni stalklamaya çalışırken arada kaynayan arkadaşından ötürü sildiysen tebrik ederim iyi ki silmişsin beni yanlış anlayacak bi adamın benim hayatımda zaten yeri yok beni bilen bilir bilemeyene de yapacak bişeyim yok. Zaten sürekli davranışlarımı sana açıklamaya çalışmak sürekli anladığın yanlışları düzeltmeye çalışmaktan cok yoruldum. Bazı şeyler için asla seni sevmek yetmezmiş sen herkesi geçmişinde bıraktığın kızlar gibi sadece seni aldatacaklarını zannetmekten bi adam öteye gidebilecek bi insan değilsin.Beni de artık lütfen sürekli onlarla karıştırma emin ol tırnağım etmeyecek kızların yaptığı davranışlardan etkilenip bana yaptığın ithamlar hiç hoş değil.arkadaşın ısrarla benimle bişeyler konuşmak istediğini söyledi ve onu aramam için numara bıraktı sonu ne olacak aa arkadaşımı aramışsın gevşek benden uzak dur mu?Eğer sonu buna cıkacaksa EVET BEN TÜM ARKADAŞLARINA YÜRÜYORUM SEN BÖYLE BiL VE HAYATIMDAN UZAK DUR.
Allah belanı versin.
oldu başka bir arzunuz ?
güncel Önemli Başlıklar