bugün

artık sevgili olunmaktan çıkmanın bir ibaresi olarak gösterilebilir türde bir sanattır.
çift farklı takımların taraftarı olunca kaçınılması zor olan sanat şeklidir. bu durum insanı zorla sanata teşvik eder.
uzatıldığı takdirde boku çıkabilir. Mutlak surette ayrılıkla sonuçlanır.

edit:tecrübeyle sabit.
hakedene hakettiğini verebilme genelinde bir maddedir. sanat sayılmaması gerekecek kadar doğaldır. olması gerekendir yoksa içiniz içinizle kendisini yer bitirir.
Sevgili gerçekten sevgili olduğunda yapılmayan şeydir. Ancak ne zaman sevgiliden bıkılmaya başlanır üzümün çöpü, armudun sapı bahane olur o zaman karşılıklı olarak iğneleyici laflar sokulmaya ve karşıdakinin canı kabaca göt etmek suretiyle incitilir. Bundandan keyif alınır.
ilişkilerin bu hale geldiği noktada da saygı kalkacağından ilişki fazla yürümez zaten.
kız: beni seviyormusun aşkooommm
erkek: insan arzularını değil arzuladıklarını sever. *
kız: hönkk..* ayy romantik bebeğim
(bkz: anlatın not alıyorum)
sikmek için ortam hazırlamakta denilir.
sevgilinin ablası ile msn'de konuşurken sevgilide diğer bilgisayardan olaya dahil olur;

-aşkım ne konuşuyorsunuz?
+ablacım sen iki dakika bize izin ver anlatırım ben sana eve gelince.
-abla sevgilimin önünde beni küçük düşürme. ne konuşuyorsunuz?
=hayatım ablan haklı. valla hiç karışma istersen?
-sende mi satanist kesen psikopat kedi!?
=hayatım yanlış anlama gerçekten anlayacağın bi durum değil.
+ablacım sevgilin haklı dur iki dakika
-söylemezseniz küserim valla...
=cnc makinelerdaki servo motorların çalışma prensibini konuşuyorduk anladın mı?
-hönk
+öğrendin mi canım ablam benim?
=hayatım orada mısın?
+aha kızın sistem çöktü.
=elektriğini kes 3 sn. bekle aç kendine gelir.
soğuma sebebidir bir süre sonra. tadında bırakmakta fayda vardır. bırakabiliyorsan yani. sigara gibidir sonuçta.
hep yaptıktan sonra bırakır depreştiğinde sokarsın lafı.
sonu kötü bitme ihtimalina karşı yapılan zevkli eğlencenceliktir... gerçekten seviyorsa istediğin kadar sok ama geneli fazla sokulmaktan sıkılıp kaçmaktadır...
Usta işidir.Kıvrak zekadır.Sonrasında müthiş bir doyumdur.Hep yapılasıdır.
tadından yenmeyendir. * * *
hayatın kendisi insanlarla mücadeleyle geçiyo. sizden daha altta diye sizi kıskanan ve size laf sokmaya çalışanlarla , bu sözlükte hiç tanımadığınız adam için de geçerli can ciğer akrabanız için de. ayar verilmesi birine hoşumuza gidiyor. çünkü birine laf sokmak ayar vermek güçlü olmanın göstergesi. darwine göre seleksiyona uğrama ihtimali daha az , yani bi nevi yaşayabilmek için sürekli kalkanlarımız dimdik birilerne laf sokuyoruz.

sevgili dediğin adam , yanında rahatlayabileceğin , belki de tüm hayatın dolu olduğu bu laf sokmaya çalışanlardan laf sokulunca mutlu olanlardan arınmış adamdır.

ona da laf sokacak kadar agresif veya laf sokmak istediğin adama sevgili diyecek kadar dengesizsen öyle ilişkinin amına koyayım ben.

he şirinlikler salak salak atışmalar olur. olursa da güzel olur. flörtöz olur ama ezme ya da ayar verme amaçlı değil. aradaki sınır ince filan bi çizgi değil yarrk gibi kalın bi çizgidir. görünüz.
(bkz: demet akalın)
saygı sevgi çerçevesin de olduğu sürece iplenmeyen davranış.
sevgili kişisinin alanen hakkettiği durumlarda onu alt edebilmek için başvurulması gereken bir laf sokma sanatı'dır.

örneklendirecek olursak :

kedi sevmek isteyen kıza söylenir sevgilisi:

+ belin açılacak!!! sevme!!!

- neden hayatım? sen hep böyle bir kız kedi sevse de açılan yerlerine baksam diye mi beklersin?

+ ...