bugün

bence güzel bir önerme ama sevgilinin tırkanklarını bir kedi misali çıkarıp saldırması muhtemeldir.
oysa köye yerleşip bir keçi bir inek bakılsa fena mı olur? sebzeler bahçeden, su kaynaktan.
(bkz: hadi gel köyümüze geri dönelim)
zamane kızlarında pek tutmucak durumdur.

+köye yerleşelim aşkım
-tamam yerleşelim de orda avm var mı aşkım eşyalarıda ordaki ikea dan alırız o zaman dimi.
+ tamam s.ktir et biz burda iyiyiz *
sevgilime söyleyipte ozaman sen git yerleş ben burda kalcam demesi gibi bir durum herhalde.
(bkz: samanlık fantezileri)
iki inek alıp, organik yaşayalım diye devam eden tekliftir. *
daha sonrasında antalyaya yerleşip portakal bahçelerini kurma gibi hayalleri olan sevgilinin sözü. * ***
bu hayat pahalılığında yapılması gayet doğal eylemdir.
metropol trafiğinden/kalabalıklığından sıkılmanın sonucu akla yerleşen istektir.

Ayrıca burada * çoğu insanın gülüşü yalandır.
ben onunla aya çıkarım be.! diye cevap verilecek önermedir.
zaten diğer seçenekde gel başkalarını zengin edelim dir .
ileri görüşlü bir eştir.
- ay ne harikasııın. Ama ataköyü sevmiyorum ben noolur kadıköye yerleşelim aşkitom, diye yanıtlanır
organik tarıma kafayı bozmuş olan modern hatununu kandırmak isteyen erkektir. yoksa sizin için bir şey istiyorsa namerttir.
(bkz: ananı da al git)
inanmazsınız, bunu teklif eden bir arkadaşım, arkadaşımın teklifini kabul eden bir kız arkadaşı var. hayret değil mi?

bu entry'e neden eksi verilir anlayan varsa beri gelsin.
o kızların nesli tükenme aşamasına gelmiştir, bu önerinin yapılabileceği kız artık neredeyse yok gibidir. Zira köydekiler bile orada kalmak istemez.
bahçede kara lahana yetiştirip sabahlara kadar sevişmek gibi pembe panjurlu bir hayalin halka arzı.
her zaman hayal ettiğim ancak gerçekleştirme imkanımın olmadığını düşündüğüm fikir.
+gel gidip köye yerleşelim.
-ay napıcaz köyde?
+muhtarın eşşeğini zkeriz.
-ayy hayvan terbiyesiz seni!
+tamam ayşe teyzenin ineğini pandikleriz.
-ayy sapıksın sen be, nası anlamadım şimdiye kadar.
+2 yıldır ne ellettin, ne gösterttin kızım, yeter artık dayanamıyorum.
-......
Gelmemesiyle sonuçlanır.

Aman Büyükşehir sana kalsın.
Kabul ederse kaçırılmayacak eş adayıdır.
Kabul etmesi için çok sevmesi lazım..

Ne yazık ki şimdiki kızlar zora gelemiyor. Hele büyük şehirde yaşamış kızların köye yerleşmesi imkansız gibi.
eşşeğe hendek atlatmaya çalışmak daha faydalı.
güncel Önemli Başlıklar