bugün

görsel

Mersin’in Erdemli ilçesinde, üniversite öğrencisi N.P.’nin (18) uygunsuz görüntülerini cep telefonu kamerasıyla kaydederek, sosyal medyadan yaydığı iddia edilen eski erkek arkadaşı H.G. (23) ve yardım ettiği öne sürülen M.K. (24), hakim karşısına çıktı.

https://tele1.com.tr/eski...an-igrenc-savunma-378785/
iftardan sonra sağlam söveceğim ittir.
o yüzden kızlar, nude atarken yüzünüzün gözükmemesine özen gösteriniz. böyle kansızlara denk gelip saçlarınız dökülmesin stresten.
2 taraflı mı, yoksa tek taraflı mı bakayım bilemedim. irade yoksunluğu, güven eksikliği ve karaktersizlik sorunu tek bir olayda birleşmiş gibi.

karının ufacıcık güvendiği anda nude atmasına mı yanayım, erkeğin bu işi lehine çevirip kendi zevklerini tatmin etmesine mi yanayım bilemedim.

her iki tarafta da hata var. karıları pek fazla sevmesem de, bu ibinenin yaptığı çok büyük şerefsizlik. şahsen ben kötü bir insanım. bu zamana kadar bir çok karıdan, bir çok nude aldım ve devam ediyorum. ama bunu kendi lehime çevirip zevklerimi daha fazla tatmin etmeyi hiç düşünmedim.

çünkü kaybetmekten korkmadım. ha canınızı sıkan bir şey mi yaptı? o zaman hak ettiğini verin. ama bu şekilde değil. ben mesela hak ettiklerini, bunu ona karşı kullanacağım elimde olan malzemelerden değil, psikolojisini s*kerek verdim. o işler öyle 3-5 tane nude ile sağlanmıyor malesef. aklını kullanacaksın aklını. tehditle, şantajla hiçbiryere varılamaz. 250 gram s*keceksiniz diye karakterinizden ve psikolojik gücünüzden ödün vermeyin.

karıya pek fazla geçirmek istemiyorum, ona zaten geçiren geçirmiş artık da. ailesi, çevresi tarafından damgalanmıştır diye düşünüyorum. bu saatten sonra s*kindirik hayatında başarılar diliyorum.
Klozet kapağı bile, bu oluşumların yanında, onurlu, haysiyetli, erdemli bir metaryaldir.
Nokta!
Böyle haberleri görünce düzenli olarak söverim sözlük.
Bu güzel sövgümde değerli (bkz: neyzen tevfik)

Ben sana bok demem,
Boklar duyar ar eder
Bir zerren düşse boka
Onu da mundar eder.

Tanrı senin hamurunu
Necasetle yoğurmuş
Anan seni sıçar iken
Yanlışlıkla doğurmuş.
Annesi ve babası malum işte çalışan şahıstır.
erkeklikleri ellerinden alınmalıdır.

kesin siklerini giydirin dansöz kıyafetini yayın görüntüleri internete.

nefes alacak yüzleri olmasın.
böyle ayrıldığı eski sevgilisinin yada ayrıldığı eski eşinin müstehcen görüntülerini yayan, yaymakla tehdit eden erkeklerde acayip bi gavat potansiyeli, yine götten yemeye de acayip bi meyil sezinliyorum. hislerimin beni yanılttığını da çok görmedim.

bazı erkekler dişil ruhlara sahipler.
Bu tamamen kansizliktir boyle insanlara güvenmeyin kizlar bunlar gavat şerefsiz ne kadar kötü söz varsa hepsini hak ediyorlar tamamen hasta ruhluluktur istedikleri olmayınca hemen tehdit eder veya size zarar vermem amaciyla herşeyi yaparlar bu serfsizlerm.
Tek kelimeyle şerefsizdir.
Tc erkeğine nude atmama nedenidir. Eşini dahi ifşayalanı var düşünün.
biz adanalıların " dümbük dediğidir.
güncel Önemli Başlıklar