bugün

bir açık bulup o açıktan sevgilisine yüklenmeye, sevgilisini ezmeye çalışan kızdır. şöyle ki:

facebook şifreni ver der; verirsin mesajlarını, arkadaşlarını, arkadaşlık taleplerini didik didik eder 1 sene önceki muhabbeti bulup aklınca laf sokmaya veya duygu sömürüsü yapmaya başlar.

bu kızı nerden tanıyorsun diye siliyorum. hayır silme dersen başlar ağlamaya.
bu kız sana neden böyle bir mesaj atmış diye sorar başlar ağlamaya.
bu eleman neden karı kız ortamı nasıl diye mesaj atmış diye sorar başlar ağlamaya.

hayatı daraltmayın. bırakın ilişkinizi olduğu gibi yaşayın işte. anın tadını çıkartın. böyle salak salak şeylerle uğraşmayın. yemin ederim gözümde küçülüyorsunuz ya.
sevgilisine güvenmeyen kız.

not: bu entry'ye formata uygun değil diyen kimse bir zahmet özel mesaj atsın. okumuyor musunuz yoksa anlayışınız mı kıt? yoksa sonuna -dır mı eklemeliyim?
sevgilisine hayatı zindan eden kızdır.

bunun bir de erkek versiyonu vardır ki evlerden eşiklerden ırak olsun...
havada uçan sinekle münasebetinizi sorar.
(bkz: osuruktan nem kapmak)
bu kişilerde ya kıskançlık tavan yapmıştır ya da ayrılmak için bahene arıyorlardır.
ayrılmak isteyen kızdır. suçu sevgilisinin üstüne atarak vicdanını rahatlatmaya çalışıyordur.
uyku sersemi olduğum için, 'sevgilisinin ayağını yakalamaya çalışan kız' olarak okuyup, yaklaşık 10 saniye falan mala bağladığım başlıktır. *
her kızın böyle bir huyu var. herşeyden nem kapan bir kızdır.
büyük ihtimalle 15 yaşlarındaki kızdır. facebook şifresi, msn şifresi istediğine göre....
Mutlaka yakalar.
(bkz: dostum kız demişsin ama bu çocuk)
hele ki şifre isteme yöntemine götümle güldüğüm kızdır.

-yaa bitanem sen neden facebookuna ikimizin resmini koymadın?
+aklıma gelmedi sevgilim eve gidince koyarım olurmu?
-e sen şifreni ver ben koyayım işte.
+tamam bitanem ben koyarım(siktiğimin)resmi amma büyüttün ya.
-böhüüü ne oldu benden sakladığın bişeyler mi var güvenmiyomusunun kendini böhüüüü.

ya bi siktir git yaaaaa.
açıktan girip sistemi çökertme işlemidir.
asimile olabilecek kızdır.
hastalıklı kızdır. sayıları oldukça fazladır ve giderek artmaktadır.
ya sevgilisinin bazı davranışları yüzünden dolmuştur ya kendi kendini kura kura doldurmuş kızdır. valla tehlikeli durumdadır. derhal gazı alınmalıdır. yoksa doğal gazdan boğulmak an meselesidir.
kendi açığını kapatmak için taktik yapan kızdır.
sevgili olma durumuna ters bir davranıştır bu yaptığı.
Kendi egosunu tatmin etmeye çalışan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar