bugün

niyetinin ciddi olduğunu her iki tarafa da (erkeğe ve aileye) belli etmek isteyen kızdır.
'artık sözlenelim mi bitanem?' demeye getirmiş ve sizi sevdiğini, ciddi düşündüğünü belli eden sevgilidir. nişan yakındır hadi hayırlı olsun.
sevgilisi hakkında babasının fikrini almak isteyen kızdır.
sevgilisine güvenen ama kısa bir zaman sonra bu güvenin boşa olduğunu anlayıp ağzının payını alacak olan kızdır..
-ee babacim bu hamdi
>ehe merhaba ben hamdi
+demek benim kizimin sevgilisi olacak hamdi sensin
>cem karaca taklidide yaparim
+peki hamdi. *
anlayışlı bir babaya sahip olan kızdır. zira her kız babası kızının sevgilisiyle tanışmayı istemez. geliceklerse ailecek gelip istemelidirler.*
günümüzde malesef az rastlanan bir durumdur.
babası ile arasında sağlam bir ilişki olan kızdır.tanıştırdığı erkek arkadaşı ise babasının karşısına çıkaracağı kadar değer verdiği biridir.
(bkz: sevgilisinin babasıyla tanışmak isteyen erkek)
hayatının en önemli iki erkeğini kaynaştırmak istemektedir. ya ulama olur, anlaşırlar ya da ses düşmesi olur plan bozulur.
Genç kızın ve/veya sevgilisinin niyeti evlilik değilse, ciddi bir stratejik hatadır. Babalar evlenilmeyecek sevgilileri sevmez, gene de görmek ister. ileride bu durum genç kızın yaşayabileceği potansiyel, aşk, sevgililik ve benzeri ilişkilerinde alacağı baba desteğinden kredi yer. Türk babaları ile şakaya gelmez.
(bkz: biz onunla sevişiyoruz)
babalara yan basmış sevgilidir. büyük ihtimalle yakında erkeğin postayı çakacağı kızdır hatta. geçmiş olsun.
canına susamış ya da evde kalmış kızdır.
babasının onayını aldıktan sonra sevgiliye verecek kızdır.
-baba şu çocuk nasıl?
-ne demek o nasıl.
-(dayı atlar) oo ne iş yavru.
-dayıııı çok tatlı.
-kızım ne biçim konuşuyorsun sen denmez öyle şey babaya.
-dur baba ya.
-cık cık cık.
-tanıştırayım mı sizi?
-olmaz ya ben şey gazete okuyorum git başkasıyla tanıştır hadi kızım.
-aaa korktu ya. *
benim babam sevmez öyle şeyleri dediğim olaydır.
kaçılması gerekendir.* *
güncel Önemli Başlıklar