bugün

tecavüzcü coşkunun dişi versiyonudur muhtemelen.
(bkz: koşarak uzaklaşıyoruz)
"yiğidin malı meydandadır" sözünü uygulayan kızdır. erkek demez zaten "niye gösteriyorsun bunları bana" diye.
- aşkım bak bunlar benim.
+ yapma yaa 2 kilo versene ordan.
(bkz: ufak bi düşünme payı olarak hmm)
Sevgilsiini kendisine bağlamaya çalışan kaybetme korkusu olan kızdır.
meme yapmış kızdır. zımparalanmalıdır.
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
göstermeyip ne yapacak...
tespitim şudur ki kadınlar memelerinden etkileniyorlar, çıplak, aynanın karşısında memelerini seyrederken müthiş haz alıyor, memeleriyle gurur duyuyorlar. yaşadıkları bu gurur ve hazzı sevdicekle paylaşmaları, biz erkekler için aslında pek farkında olmadığımız büyük bi ödüldür, değerini bilmek gerek.
sevgilisini cünup hale sokan kızdır.
aslında kızların memelerinin görünmesi niye bu kadar ayıp karşılanıyor anlaşılır gibi değil. ne yani biraz şişik olunca çok mu tahrik ediyor insanı. şişman erkeklerden bazılarının bazı kızlardan daha dolgun memeleri var ama onlar gösterebiliyor. bikini giyen kız memelerini de gösterebilmeli. madem bikini giyiyorsun fazla sıkılgan biri değilsin. bunun mantığını hiç anlamadım. hani cinsel organın ve popnun gözükmesi hem mide açısından hoş değil hem de ahlaki açıdan korunması gereken ve mahrem yerler. ama bikini giyecek kadar açıksan memelerini kapatmak niye benim anlamadığım nokta bu halbuki kadınlar da erkekler gibi memelerini göstermede özgür olsa her şey daha güzel olurdu. gizemli olduğu için bu kadar tapılıyor memelere. gösterin kızlar çekinmeyin. siz de ayıplamayın lan kızları.
memenin gösterilme eyleminin sevişme öncesi mi, sonrası mı, sevişme sırasında yada sevişmenin mümkün olmadığı anlarda gerçekleşmesine göre değişik şekillerde yorumlanabilen olay.
sevişmeden meme gösteriliyorsa, dank diye muhabbetin ortasında sırıtırcasına sunulmuşsa sevgiliye itici bile gelebilir, yoldan çıkartmakdan ziyade.
eğer sevişme öncesiyse ki bu gösterim, söylendiği üzere, zaten sevişmeyi başlatmıştır.
sevişme sonrası, hayal aleminde uyuyakalmış sevgili görmek bile istemeyebilir.
en ideali sanırım sevişme esnasında, bir bütünleşme aksesuarı görevini üstlendirmektir memeye ki, hoş ve estetik olsun.
tıp okuyan sevgilisine meme kanseri var mı diye gösteren kızdır.
-utanıyorum
+of tamam açıcam
-e aç?
+açtım ya
-hani lan
+ühühü çok küçükler
-tamamm.. nefes al yeter bana aşkım
kendisiyle evlenmesi için sevgilisine kur yapması gerektiğini anlamış olan kız. onu etkilemeli ve evde kalmamak adına memelerini göstermelidir.
aslında kedilerini gösteren kızdır. yanlış anlaşılmıştır.

görsel
terbiyesizin önde gideni, bayrak sallayanıdır. elletmedikten, emdirmedikten sonra ne yapayım öyle kızı. madem gösterdin devamınıda getir.
yoksa annen evlenmeden önce göster ama elletme mi dedi?
-bak
-evet
-nasıl ama
-güzel yalnız bunlar biraz garipler
-hayyyvan
kendisinin neden hayvan olduğunu düşünür adam.
Zor bulunan, bulundu mu da sonuna kadar tepilen kız modelidir. Bu eylemi Tugay Kaban adlı kişiye denememesi şiddetle tavsiye edilir.
canına kurban olunucak kızdır.
kız işi bilen cinste. nasıl ilgi çekeceğini biliyor anlaşılan. devam et yavrum.
görsel
sürpriz yapmak istiyor olabilir.
gösterip vermezse ayıp edecek kızdır.
(bkz: teşhirci ruh)
nedense, sadece bazı türk erkeklerinin garibine kaçan kızdır.
göstermekle kalmayacaktır. kesin...