bugün

dinlenip , dinlenip dövülesi kontrol manyağıdır.
şu ölümlü dünyada hiç anlamadığım ve anlayamacağım harekettir. ne dedim ne de derim ne de izin veririm!
karı-koca olmak dışında -ki o zaman bile yanlıştır bence- yapılmaması gerekir! insanların birbirlerinin kişisel hayatına
müdehale etmesinin son noktasıdır! (bkz: daha fazla ne yapabilirsin) derler adama yani yuh arkadaşım! sen kimsin ben kimim! hayırdır! talep geldiği anda, karşı tarafa "güvenmiyorsan güvenmeyi öğren, güvenmeye çalış ya da git!" şeklinde bir cümleyle tavır konmalıdır. sevgililerin şiddeetle kaçınması gereken, ilişkiyi de kişileri de şüphecilik konusunda
bir adım öteye götürmekten, ve kişilere, ilişkiye zarar vermekten başka bir işe yaramaz.
dipnot: o andan itibaren hiçbirşey eskisi gibi olmaz!
paranoyak insandır. sevvgilisine güvenmiyordur.

Ayrıca ilişkileri hergün kavga içerisinde geçer.
liseli bile değildir.
sevgilisine güveni olmayan kontrol manyağıdır. ilişkiyi çileye dönüştürür.
kafasına vurulası insandır.
o şifreyi aldığı takdirde listede,

"hamza", "süleyman", "hasan", "selehattin", "ahmet, "necip", "hakan", "serhat", "orkun", "orçun", "can", "berk", "berke", "halis" isimlerini görecektir.

o msnde, bir ayşe, bir fatma, bir bengü, bir ayça, bir hale, bir jale yoktur!

hemen akabinde tripler atılır:

- bütün kızları silmişsin!
+ ama...
- beni kandırabileceğini mi sanıyorsun!!!111

delikanlımız, kızları listeden silmeseydi de şöyle bir diyalog yaşanacaktı:

- hala msn listende duruyor ayşeler fatmalar!!!!!1111
+ onlar benim arkadaşlarım...

sonuç olarak saçma durumlardır bunlar. relaks olun. "herkesin msn'ine kimse karışamaz"...
ilişkiyi iliştirmekle karıştıran insan.
elin tersiyle suratına bir tane patlatılacak insandır.
bu zamana kadar sevgililerimden böyle bir talebim olmadı hatta bazıları gelip özellikle göstermek isterlerdi şifresini vermek isterdi kabul etmezdim beni ilgilendirmez.benden de böyle birşey talep edilmesine sinirlenirim çünkü senin arkandan iş çevirecek adam öyle ya da böyle çevirir msn den olmaz başka bir yerden olur o yüzden rahat olup çok üstüne düşmemek lazım inanın bu daha bağlayıcı etki yapıyor karşı tarafa.
ilişkinin fazla uzun sürmemesine sebep olabilir..
(bkz: ayrılırken söylenen sözler)
(bkz: sevgiliye söylenen en salak sözler)
şifre verilene kadar ve hatta daha fenası verildikten sonra dahi kafa eti yiyecek, dırdırlanacak, pırpırlanacak, bırakın sevmeyi, nefes almayı haketmeyen kişidir. eğer sevgiline güvenmiyorsan * * * onun yanında işin ne diye sorarlar adama. bir işler karıştıracak insan her halükarda karıştırır, ruhun duymaz. birisinin facebook ya da msn listesinde olmasına gerek yoktur. kontrol manyaklığı ciddi bir sorundur. tedavi gerekir.