bugün

Yalnız kız izmirde hamile kalmış...
Bazen diyorum bazı zevkler insanoğluna verilmeseydi.
Ya siz ne mal insanlarsınız ya,madem bu haltı yediniz ne diye o bebeği ölüme terk ediyorsunuz. Umarım o Bebek ölü doğmuştur ve eger tuvalette öldüyse,adam öldürmekten bir farkı yok bunun...
Hakikatten, sevişme eylemini erkek tek başına mı yaptı da bütün suçu erkeğe yüklüyorsunuz? Nasıl insanlarsınız? Tüm erkekleri ya da kadınları böyle salak saçma bir biçimde suçlamayın. Bu eylem iki kişi ile yapılır ve ne olursa olsun korunmak şart! Yoksa haberdeki gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Umarım kimsenin başına benzer bir olay gelmez.

Edit: ulan ne sakalsınız! Saçma sapan bir şey yazıyorsun, sonra gavat diyorsun. Sen böyle biriysen, senin karşına da senin gibiler çıkar, bu yüzden bütün erkeklere kinlenme. Hadi işine bak ablacım hadi.

Edit 2: olm siz de bırakın bu namus mamus ayaklarını; birbirini seven iki insanın sevişmesi kadar doğal bir şey yok ama korunmasını da bilecekler. Bu olaydaki iki insan cahillik etmişler ve korunmamışlar, sırf bunun için namus diye gevelemeyin ve insanların yaptıklarına laf etmeyin.
Biz üniversitedeyken okulu nasil bitireceğiz, dersleri nasil vereceğiz diye kafa yoruyorduk. Şimdi ki nesil üniversiteyi bırak lise de herşeyi biliyor . Ask-i kıyıda köşede orda burda buluşma, gezme , tozma zannediyorlar. Ne bu acele. Okuyun , gezin, evlenin illa birlikte olacaklar. Başınız göğe erdi mi şimdi o çocuğu tuvalde bırakırken. Çok üzülüyorum böyle haberlere.
taş ocağında ölene kadar çalıştırılması gereken kızdır.
Bir insan kendini neden bu duruma düşürür ki... cehalet işte.

Çok zor bir durum.
çok korkunç ve üzücü bir durum. baskıdan, korkudan vicdanını bir kenara bırakmış kız.

olaydan sapıp kıza or*spuuu, nikahsız yatmasaydın k*hpeeee diyenler de en az kız kadar cani gözümde. kana susamış yobaz yaratıklar. o kız bebeğin katili fakat toplumun katili de sizsiniz.
2 kişinin yediği halt yüzünden neden bütün erkekler/kadınlar a laf atılıyor anlamış değilim. O haltı meşrulaştırmaya çalışan şerefsizler yüzünden biz kimseye güvenemediğimizden, düzgün evlenilecek kızı bulamıyoruz... Beyinlerini biraz oradan değilde kafalarından çalıştırsalar her şey düzelecek de nerede o günler. Suç kızda da var erkekte de... Temiz birini istiyorsan temiz kalacaksın, kendini koruyacaksın.
Serbest cinsellik (sekülarizm) mağduru olan kız. Ne mağduru be, esas mağdur edilip ölüme terkedilen o mazlum masum bebek. Buna sebep olan Anası da babası da katil. Vicdansız merhametsiz zalim cahil rezil ve sefil köpekler. Köpekleri tenzih ederim zira o hayvan yapmaz bunların yaptığını. Ne? Bunlar üniversite öğrencisi. Çağdaş ilerici medeni.

Doğum kontrolüymüş bak sen. Sanki kürtaj cinayet değil. Hasttir ordan..

Edit: ne yaşanmış mış? Ortada ölü bir bebek var. Yoksa Kimin ne bok yediği bizi hiç ilgilendirmiyor. Ahlaksız ilişkileri de Umurumuzda değil. Konuyu çarpıtıp meseleyi namusa bağlayanlar kürtaj gibi bir namussuzluğa ses çıkartmıyorlarken çok namuslu oluyorlar herhalde..
gene e*kekler namus profesörü kesilmiş. ne bok yediler neler yaşandı bilmiyoruz. kadın lafını duyunca vücudunda oynamalar olan potansiyel tecavüzcüler de fikir belirtmeyiversin.
yemissin bir boklar hamile kalmissin, uzerine bir de o cocugu tuvalet koselerinde dogurup olume terketmissin.

etrafimda anne olmak isteyen ama olamayan bir suru kadin varken bu tiplerin yaptigi vicdansizligin keske cok buyuk cezalari olsa. allah seni kahretsin kadin gibi.
Dogum kontrol hapından bir haber kizdir.ayrica ailesine yazik.
olayın detaylarını bilmeden, sözlük üzerinden bilinçsizce ve savaşa gider gibi entry girenler artık beni güldürüyor.

ortada bir olay var, üniversite öğrencisi genç bir kadın hamile kalmış ve tuvalette dünyaya getirdiği çocuğunu ölüme terk etmiş. aslında toplumsal baskı, cinsel eğitim üzerine konuşmamız gerekirken kadın-erkek savaşına evrilmiş burada olay.

okuduklarım üniversite yıllarımda, bir kadın cinayetimi protesto etmek için katıldığımız eylemde biz erkekleri “siz de potansiyel katilsiniz, defolun” diye bağırıp çağıran feministleri getirdi.

işte bizden bu yüzden bir bok olmaz: acıda da kederde de bütün olamıyoruz.
erkekle kadını bir köşeye bırakın.
vefat eden minik yavruyu alnından öpüyorum.

bu yavruyu ölüme terkeden şahısların da komaya sokulana kadar dövülmesini öneriyorum.

ne oldu? hayır ilişkiye girdiniz de ne oldu?
elinize ne geçti? can aldınız can can.

anlamıyorum. gerçekten bu penis ve vajina tutkusunu anlamıyorum.
sonunu düşünmeden, rahme ejaküle olacak kadar ne yaşıyorsunuz anlamıyorum.
sonunu düşünmeden yapılan hiçbir şeyi anlamıyorum.
hep derim, cinsellik bir ihtiyaç değil hayvani bir güdüdür.
insanı rezilliğe götürür.

aklınızı sikeyim sizin. belki çoğalır.
üniversiteyi kendine bir şeyler katmak, veya en azından lisans diploma sahibi olmak değilde ailesinden uzakta istediğini yapıp zevk sarhoşu olma aracı olarak kullanan arkadaşlardan sadece biri. yazık. ona değil he ailesine. kim bilir ne umutlarla göndermişlerdi ta oralara.
Öncelikle söylemek isterim ki bilmeden insanları yargılamayı yanlış buluyorum. Belki olay tecavüzdü belki isteyerek oldu, bilemeyiz.

Olayın izmirde yaşanması ayrıntısı... Her neyse. erkekle kadın bu boku birlikte yemiştir. Tutup da sadece kadını suçlamak da yersiz. Kaldı ki bir erkekle böyle bir şey yaşaması suç mudur? Bunu yaşayıp hamile kalmayan kadınlar da dolu. Kendi bedeni beni ilgilendirmez. 21 yaşında aklı bir şeye ermeden böyle bir şey yapmış. Kendi de olayın farkında değil ki karın ağrısı şikayetiyle doktora başvuruyor. isteyerek böyle bir şey yapmamıştır herhalde. Ne yapacağını şaşırmış olacak ki tuvalette bırakıp gitmiş. Suç olan kısım burada bir canı öldürmek. Buna hakkı yoktu. Cehalet ama hepsi cehalet.
2 kurusluk prezervatifi kullanmayan embesilden hamile kalmis olan kadindir. Boylelerine acimamak lazim.
Keșke korunsalardi.
Tedavi altına almayın asın.
10 dakikalik bir zevkin bedelini hep kadin öder. 9 ay karninda yillarca sırtında babasiz bir çocuk taşımak zorunda kalir. erkek alir ceketini çıkar gider. olan hep kadina olur. o yüzden flört dahil sizin için elini taşın altına koymayacak, sizin şerefiniz ve namusunuzla oynayacak adamlara fırsat vermeyin. kıysın nikahı ondan sonra ne isterseniz yapın. bu kafayla bu tur haberler ne ilk ne son olacak. aklinizi başınıza alin hemen.
Amerika’da yaptıkları gibi (her eyalette yok) okulda cinsel korunma eğitimi verilmesi gerektiğini hatırlatan durum.
mal bunlar ya...

erkegi kızı yok..
utanmadan uni okuyor...
Kınamayın başınıza gelir evlerden ırak...
karşısındaki erkeğe kendini sevdirmenin yolunun yataktan geçtiğini düşünen aptal bir kızdır. "seviyorum." kelimesini olta niyetine sağa sola sallayan bir erkekle bir aptalın yediği bokun cezasını çeken masuma oldu olan. biz de üniversite okuduk, biz de sevdik, sevildik deli gibi. ama gidip kimsenin altına girip on dakikalık zevk uğruna hayatımızı mundar etmedik. sen git elin kızını yatağa at, git elin oğluyla keyfine düş, ondan sonra doğan bebeği ölüme terket. olur. okuduğunuz okula kafam girsin. memlekete bak, en siktiriboktan tipler üniversiteleri işgal etmiş. bu mudur türk gençliği? herkes olmuş sefa pezevengi, olmuş seks kölesi.