bugün

orospu kelimesinin vücut bulmuş hali olan kızdır. geçenlerde bir kız ile tanıştım. ilişkimiz de baya iyi gidiyordu. flört ediyorduk yani... sonradan öğrendim ki kız 2 yıllık sevgili 1 yıllık da sözlüymüş. allah belanı versin karaktersiz dedim. bir daha da görüşmedim. ancak başkası olsa gömer geçerdi. belki de gömmüştür. ancak ben başıma bela alamam.
Senin derdinle ben dertlendim şu an kardeş. Boşver gitsin.

Kaka kızdır.

Edit: la entry nin sonunu okumamışım. Demeyin şöyle şeyler bak neye yorum yapıyormuşum haberim yokmuş.
ahlak, namus, şeref bunlar daha çok maskülen kavramlar. kadınlar için önemli olan amını kimin karıncalandırdığıdır. bu söylediklerimi düşünüp sinirlenmeyin, bu bilgiye karşı refleksiniz öfke değil, uyum olmalıdır. kurallar bu şekilde işliyor.
Dürüst olmayan, basit bir kızdır.
böylelerini sikiceksin aga.
Sizinle flört etmeyene değin kaşardir.
Sonrasinda istediğini yapmakta özgür birey oluverir.
gerekli koşullar sağlandığında herkes yoldan çıkarılabilir. onun için kınamayın derim.
Şu an kız erkek çoğu insanın yaptığı şey.
Motorun allahıdır. Omurgasız, onursuz, gurursuz bir allahsızdır. Allahu ekber.
O başkası siz değilseniz kaşardır. Siz iseniz o anki sevgilisinden zaten ayrılacaktıdır.

Meriç değilim, ahlaksızım.
Sevgilisinin yüzüne hala bakabiliyorsa o yüze tükürülmelidir. Erkek için de geçerli.
(bkz: orospu)
(bkz: bir takım orospulukla ilgili aforizmalar)
Okudum, okumaz olaydım. Zaman kaybı.
Sevgilisi olduğu halde başkalarıyla flört eden erkekle gözümde eş değerdedir . Saygısızlık tamamen .
Kötü kızdır bende böyle bir kötü kıza aşık olmuştum. Gönül bu işte söz geçmiyor. Ama içimde tuttum hep. Kızla sürekli göz göze geliyorduk bir de. Hiç konuşmadık kızla.